Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41410.5
5.08%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2242.87
3.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.26
0.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.2
0.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Binance, Ruble İşlemlerini Sonlandırıyor 

Clock
Paylaş
Binance, Ruble İşlemlerini Sonlandırıyor 

Varlıklarını CommEX’e satarak, Rusya pazarından çekilme kararı alan Binance, 15 Kasım 2023 tarihine kadar platformlarından Rus rublesi (RUB) yatırma işlemlerini durduracağını açıkladı. Ruble cinsinden para çekme işlemleri ise 31 Ocak 2024 tarihine kadar yapılabilecek.

Kullanıcılar Ruble cinsinden varlıklarını nasıl çekebilir?

Anlaşmaya göre, Rus rublesi cinsinden fiat bakiyesi olan Binance kullanıcıları, fonlarını CommEX platformuna işlem ücreti ödemeden aktarabilecek. Kullanıcıların CommEX’e fon aktarmak için CommEX hesabına kaydolması, mevcut hesapta oturum açması ve hesabını Binance hesabına bağlaması yeterli olacak.

728×90 muhabbit - Binance, Ruble İşlemlerini Sonlandırıyor 300x250 muhabbit - Binance, Ruble İşlemlerini Sonlandırıyor 

Kullanıcılar ayrıca diğer bir seçenek olarak, 15 Kasım 2023 tarihinden önce Binance’in fiat ortakları aracılığıyla ruble cinsi varlıklarını çekebilir. Binance’te ‘Fiat’ seçeneği ile para çekme işlemini tamamlamak için sadece tercih ettikleri fiat ortağını seçmeleri gerekiyor.

Ruble cinsinden varlıkları olan kullanıcılar yine Binance’in Convert (Dönüştür) özelliğini kullanarak Rus rublelerini kripto paralara dönüştürebilirler. Bu sayede başka bir kripto para borsasına fon aktarmak zorunda kalmadan ruble cinsinden fiat paralarını kripto paralara dönüştürebilirler. Ancak, bu dönüştürme seçeneğinin ücretli olduğunu hatırlatmamız gerekir.

Son olarak, Binance kullanıcıları son tarih olan 15 Kasım’dan önce borsanın spot piyasasında Rus rublesi ile kripto para alım satımı yapabilirler.

Binance’in Rusya pazarından ayrılması, Rus kullanıcıları için işleri biraz zorlaştırdı. Ancak, CommEX’e fon aktarmak, Binance’in fiat para ortakları aracılığıyla ruble çekmek, Binance’in Convert özelliğiyle rubleyi kripto paraya dönüştürmek ya da Binance spot piyasasında ruble ile kripto para alım satımı yapmak gibi çeşitli seçenekler hala mevcut. Kullanıcılar bu seçenekleri 15 Kasım’dan önce değerlendirmeli ve bir an önce harekete geçmeli.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar