Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Yeni IEO’sunu Duyurdu! BNB Ne Olacak?

Sandbox (SAND) projesinin satışı Binance Launchpad üzerinden gerçekleştirilecek.

Clock
Paylaş
Binance Yeni IEO’sunu Duyurdu! BNB Ne Olacak?

Kripto para borsası Binance yeni IEO’sunu (Initial Exchange Offering) duyurdu.

Sandbox (SAND) projesinin satışı Binance Launchpad üzerinden gerçekleştirilecek.

6 Ağustos itibariyle Binance Coin (BNB) bakiyelerinin ekran görüntüsü alınarak IEO’ya katılacak kişileri belirleyecek. 7 Gün boyunca alınacak bakiye görüntüleri sonucunda IEO gerçekleştirilecek.

Barış Kardeş’in incelemesine göre içerik oluşturucular Sandbox ile topluluk odaklı bir sanal oyun dünyası oluşturabilecekler. Oyuncu deneyimlerinden ve voxel varlıkları üzerinden gelir elde edebilecekler.

Barış Kardeş “voxel”i pixelin üç boyutlu karşılığı olarak tanımlamakta. Pixelin noktayı iki boyutlu olarak tanımladığını belirten Kardeş, “voxel”i noktayı üç boyut üzerinde tanımlayan grafik bilgisi olarak açıklıyor.

Platform üzerinde oluşturulan ürünler ise Marketplace (Pazar) üzerinden ETH karşılığı satılabilmekte.

Projenin detaylı açıklamasını aşağıdaki flood üzerinden inceleyebilirsiniz.

Toplam arzı 3.000.0000.000 SAND olan yeni pronenin yüzde 12’si Binance Launchpad üzerinden satılacak. Halka açık satışta 1 SAND 0,008333 $’dan satılacak.

14’üncü Proje

Binance Launchpad üzerinde satışı gerçekleştirilecek 14’üncü proje olan Sandbox, BNB fiyatında da önemli bir hareketlilik oluşturabilir. Bildiğiniz üzere satışa katılabilmek BNB bakiyeleri üzerinden 1 hafta boyunca ekran görüntüsü alınarak hesaplama yapılacak. Yarın itibariyle başlayacak hesaplamalar sebebiyle BNB talebinde bir artış görülmesi mümkün.

An itibariyle yüzde 4’lük bir artış ile 23.23 $ seviyelerinden işlem gören Binance Coin’in (BNB) fiyatında bir artış yaşanabilir mi?

Daha önce bir IEO’ya katıldınız mı?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar