Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62578.02
1.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3028.95
0.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.26
-1.32%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $548.4
2.45%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

bitFlyer İtibari Para Desteğini PayPal ile Sağlayacak!

bitFlyer ve PayPal işbirliği yaparak bitFlyer kullanıcılarına itibari para desteği sunacak.

Clock
Paylaş
bitFlyer İtibari Para Desteğini PayPal ile Sağlayacak!

En büyük Japon kripto para borsalarından biri olan bitFlyer’ın Avrupa’daki yan kuruluşu, PayPal mevduatlarını platformlarına entegre etti.

728×90 muhabbit - bitFlyer İtibari Para Desteğini PayPal ile Sağlayacak!300x250 muhabbit - bitFlyer İtibari Para Desteğini PayPal ile Sağlayacak!

Resmi duyuru, bitFlyer’ın ödeme deviyle entegrasyonunu Avrupalı kullanıcılar için itibari para ve kripto para dünyasındaki boşluğu doldurmada önemli bir hamle olarak nitelendiriyor.

bitFlyer Avrupa hali hazırda banka kartı transferlerini desteklese de, işlemin tamamlanması bir ila üç gün sürüyordu. Bununla beraber, PayPal’ın entegrasyonunun neredeyse anında para yatırma işlemlerini tamamlaması bekleniyor.

bitFlyer Avrupa iş stratejisi yöneticisi Jacek Bastin, yaptığı açıklamada, bitFlyer Avrupa kullanıcılarının artık kripto para ticareti yapmak için cüzdanlarına doğrudan euro yatırabileceklerini söyledi. “bitFlyer, PayPal tarafından alınan ücretlere ek olarak herhangi bir işlem maliyeti talep etmiyor” dedi.

PayPal dünya çapında 340 milyondan fazla kullanıcı tabanına sahip olduğundan ve Avrupa’daki tüm e-ticaret işlemlerinin neredeyse %35’ini gerçekleştirdiğinden, çok sayıda Avrupalı internet kullanıcısının bitFlyer değişimine ve genel olarak kripto para birimlerine maruz bırakabilir.

Bastin, bitFlyer Avrupa’nın kripto para birimi ticaretini daha erişilebilir ve güvenli hale getirmenin başka yolları üzerinde çalıştıklarını söyledi.

bitFlyer’ın ABD ve Avrupa’ya genişlemesinin yanı sıra, PayPal’ın bile kripto para birimleri ve blockchain kullanarak yenile yapmak istedikleri aşikar.

Bildiğiniz üzere PayPal, Haziran ayında kripto ve blockchain mühendisleri için iş ilanı açmıştı. Ayrıca, ödeme devinin küresel kullanıcıları için doğrudan kripto para satın alımlarına olanak sağlamayı planladığına dair söylentiler de vardı.

Ayrıca, PayPal’dan Avrupa Komisyonu’na gönderilen bir belge, şirketin blockchain ve kripto para birimi alanındaki küresel gelişmeleri sürekli olarak değerlendirdiğini gösterdi. Belgede ayrıca PayPal’ın bu alandaki yeteneklerini geliştirmek için “tek taraflı ve somut adımlar” attığı belirtildi.

Daha fazla kripto para borsaları hakkında haber için: Borsa Haberleri

Daha fazla blockchain ile ilgili haberler için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar