Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Blockfolio Sıfır Komisyon İle Alım Satım Hizmeti Sunacak!

Blockfolio, sıfır komisyon ile alım satım hizmeti başlatıyor.

Clock
Paylaş
Blockfolio Sıfır Komisyon İle Alım Satım Hizmeti Sunacak!

Blockfolio, sıfır komisyon ile alım satım hizmeti başlatıyor.

Geçtiğimiz yıl kripto para borsası FTX tarafından 150 Milyon $’a satın alınan Blockfolio, yeni trade özelliği ile iddialı bir giriş yapacak.

Kullanıcılarının kripto para fiyatlarını ve aynı zamanda portföylerini takip edebileceği bir uygulama olarak kripto para dünyasında bulunan Blockfolio tarafında, FTX’in satın alımının ardından değişiklikler bekleniyordu.

Yeni özellik sayesinde uygulama üzerinden alım satım işlemlerine izin verecek olan Blockfolio, FTX sistemini kullanacak.

Halihazırda 6 Milyon müşterisi bulunan uygulamanın sıfır komisyon anlayışı ile öne çıkacağı belirtiliyor.

Blockfolio ürün ekibinden Jonathan Chu’nun açıklamaları şu şekilde:

‘Kripto para endüstrisi için her zaman kullanıcı dostu bir uygulama olmaya çalıştık. Sıfır komisyon ücreti ile kullanıcı dostu uygulamamızı bir üst seviyeye taşıyoruz.’

Blockfolio’nun satın alındığı dönemde kripto para ekosistemi, kurumsal yatırımcıların giriş yapmaya başladığı Bitcoin’e odaklanmıştı. Blockfolio tarafından yapılan açıklamalara göre bireysel yatırımcı noktasında da büyük bir artış yaşanıyor.

Bu ayın başında Bitcoin cüzdan sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını belirten Blockfolio, son bir hafta içerisinde Google üzerinde Ethereum aramalarının da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığının altını çiziyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar