Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64306.01
-0.94%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3510.51
-0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.36
-1.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.2
-0.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Chainalysis Faaliyet Alanlarını Genişletiyor

Şirket, Tokyo ve Singapur’da iki yeni ofis açtığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Chainalysis Faaliyet Alanlarını Genişletiyor

Küresel kripto para birimi analitik firması olan Chainalysis, kripto para araştırma alanlarını genişletmek üzere dünya çapındaki varlıklarını çoğaltma faaliyetleri kapsamında Tokyo ve Singapur’da iki yeni ofis açtığını duyurdu.

728×90 muhabbit - Chainalysis Faaliyet Alanlarını Genişletiyor300x250 muhabbit - Chainalysis Faaliyet Alanlarını Genişletiyor

Şirket, 27 Eylül’de yaptığı duyuruda, Asya-Pasifik bölgesindeki müşterilere daha iyi hizmet vermek için yeni ofisler açtığını belirtti.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden bir mesaj yayımlayan Chainalysis, APAC’daki yeni ofislerin yerel kripto para araştırmaları için önemli bir lokasyon olarak hizmet edeceğinin altını çizdi. Firma ayrıca şu açıklamalarda bulundu:

“KuCoin’e yapılan hack, dünyanın her yerindeki kripto para borsalarının, kanun yaptırımlarının ve finans kurumlarının soruşturmalara ve uyumluluk araçlarına ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Asya Pasifik’teki müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için Singapur ve Tokyo’daki yeni ofisleri duyurmaktan heyecan duyuyoruz. “

Şirket, merkezi Singapur’da olduğu iddia edilen 200 milyon dolarlık KuCoin kripto para borsasına yapılan hack olayını yakından araştırmayı planlıyor.

Chainalysis, iki yeni ofisi kurarak, yerel kripto para işletmelerini, devlet kurumlarını ve finans kurumlarını tam olarak destekleme taahhüdünü ikiye katlıyor. Şirket, yeni ofislerin satış, profesyonel araştırma hizmetleri ve eğitim için merkez görevi göreceğini söyledi.

Chainalysis Baş Gelir Sorumlusu Jason Bonds konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Asya Pasifik genelinde hizmetlerimize yatırım yapmak için daha iyi bir zaman olamaz”

Bonds ayrıca, kripto para birimlerinin benimsenmesinin hızla yükseldiğini ve bununla ilgili  tüm bölgelerde düzenlemelerin yapıldığını belirtti.  

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar