Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Chiliz Galatasaray Taraftar Token’ını Listeliyor!

Galatasaray taraftar tokenı GAL, kripto para dünyasında spor ve eğlence dendiğinde akla gelen isim olan Chiliz üzerinde listeleniyor.

Clock
Paylaş
Chiliz Galatasaray Taraftar Token’ını Listeliyor!

Galatasaray taraftar tokenı GAL, kripto para dünyasında spor ve eğlence dendiğinde akla gelen isim olan Chiliz üzerinde listeleniyor.

Türkiye’nin 4 büyük kulübünden biri olan Galatasaray, bir süre önce taraftar token’ı GAL’ı çıkartmıştı. Ocak ayı gibi arzı başlayan token’ın 5 Haziran 2020 16:00 itibarıyla dünyanın ilk ve tek spor odaklı kripto para bırsası Chiliz.net üzerinde listeleneceği açıklandı.

GAL/CHZ olarak paritesine bakılabilen token, dünya devi spor kulüplerinin token’ları ile aynı şekilde listeleniyor. Atletico Madrid, Barcelona, Juventus gibi spor kulüplerinin token’larını da aynı şekilde Chiliz.net üzerinden takip edebilirsiniz.

chiliz - Chiliz Galatasaray Taraftar Token'ını Listeliyor!

Eğer token’ınız taraftar oylama ve ödül platformu Socios.com üzerinde ise, alım işleminden 90 gün geçtikten sonra  “para çekme” kısmından Chiliz.net’e aktarılabiliyor. Bununla birlikte token’larınızı platformda yer alan “pazar yeri” kısmından alıp satabiliyorsunuz.

Chiliz & Socios platformlarının kurucu ve CEO’su Alexandre Dreyfus, Galatasaray’ın taraftar token’ı GAL’ın listelenmesi hakkında konuştu.

“Türk taraftarlardan ve Türk kripto para dünyasından aldığımız geri dönütler çok güzeldi. Bu çoşkulu kitlenin bir parçası olmak isteyecek spor kulüplerini bekliyoruz.”

Dünya devlerinin yanına Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Galatasaray Spor Kulübü’nün taraftar token’ını listelemesi, Chiliz için olduğu kadar Türk kripto para camiası için de çok gurur verici. Chiliz son zamanlarda spor kulüpleri ve eğlence sektöründe önemli bir gelişme kaydetti. Geçtiğimiz haftalarda UFC ile partnerliğini duyuran Chiliz’in farklı spor dallarına da merak saldığı söylenebilir. Bundan sonraki hedefi dört gözle bekleniyor.

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar