Muhabbit

ALTCOIN

Chromia 50000 $ Değerinde CHR Dağıtacak!

Yarın başlayacak kampanya tam bir hafta sürecek. Etkinlik ile birlikte toplamda 50.000 $ değerinde CHR dağıtılacak.

Clock
Paylaş
Chromia 50000 $ Değerinde CHR Dağıtacak!

Chromia (CHR) Binance ile yeni bir kampanyaya hazırlanıyor.

Yarın başlayacak kampanya tam bir hafta sürecek. Etkinlik ile birlikte toplamda 50.000 $ değerinde CHR dağıtılacak.

Mainnet’i için yeni aşamaya geçen Chromia hem bu adımını kutlamak hem de FDLT Project ile başlattığı işbirliğini kutlamak için etkinliği düzenlemiş durumda.

3 Farklı Kampanya

50.000 $’lık ödül havuzu üç farklı grupta dağıtılacak.

Birinci kampanya henüz Binance’e üye olmayan yatırımcılar için. Yeni kayıt olacak kullanıcılar burada bulunan link üzerinden kayıt olmaları halinde CHR işlemlerinde yüzde 10’luk bir indirim fırsatı yakalayacaklar. Ek olarak kampanya sırasında 100.000 CHR ve üzeri alım satım işlemi yapan kullanıcılar 10.000 $’lık ödül havuzundan pay alacak.

İkinci kampanyada ise 25.000 $’lık bir ödül havuzu bulunuyor. CHR paritelerinde en yüksek hacimi yaratan kişi 8.000 $’lık CHR’ın sahibi olacak. İkinci sıra 4.000 $ değerinde CHR kazanırken, üçüncü sıradaki kullanıcı 3.000 $ değerinde CHR kazanacak.

Dördüncü sıradan onuncu sıraya kadar olan kullanıcılar ise 10.000 $’lık ödül havuzundan eşit pay alacak.

Üçüncü kampanyada 15.000 $’lık bir havuz bulunmakta. 100.000 CHR ve üzeri hacim yaratan kullanıcıların tümü 15.000 $’lık ödül havuzundan eşit pay alacak. Bu noktada ödül havuzundan pay almak için en yüksek hacimi yaratmış olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken 100.000 CHR ve üzeri alım satım işlemi yapmak olacak.

Kampanya kapsamında bulunan pariteler ise CHR/BTC, CHR/BNB ve CHR/USDT.

Ödüller kampayanın bitimini takiben 2 hafta içerisinde hesaplara yatırılacak. Etkinlik ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hava Kuvvetleri İçin Sunum

Bildiğiniz üzere Chromia ekibi geçtiğimiz haftalarda ABD Hava Kuvvetleri’nin düzenlediği etkinlikte boy göstermişti. Etkinlik kapsamında merkezsiz uygulamaların (DApp) ve blockchain teknolojisinin hava kuvvetleri için faydalarını ve kullanım alanlarını içeren sunum büyük ilgi çekmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise “Hazine Avı” etkinliği kapsamında yine ödül dağıtan Chromia, kullanıcıların Chromia blockchaini hakkında daha fazla bilgi sahip olmasını hem de  amaçlamakta. Etkinlik kapsamında ise toplamda 5.000 $ değerinde CHR kullanıcılara dağıtılacak.

Bildiğiniz üzere Chromia, Binance üzerinde topluluk oyları ile SwftCoin’i önemli bir fark ile geçerek listelenmişti.

9 Temmuz’da başlayacak “hazine avı” etkinliği 16 Temmuz’a kadar sürecek. Etkinlik ile ilgili tüm detaylara ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar