Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Coinbase: AUM’un En Büyük 100 Hedge Fonundan 10’u Müşterim!

Coinbase, AUM’un en büyük 100 hedge fonundan 10 tanesinin müşterisi olduğunu ifade etti.

Clock
Paylaş
Coinbase: AUM’un En Büyük 100 Hedge Fonundan 10’u Müşterim!

Kripto para borsası Coinbase, Yönetim Altındaki Varlıklar’ın (AUM) en büyük 100 hedge fonundan 10 tanesinin çok iyi müşterisi olduğunu ifade etti.

Kripto para sektörüne giriş yapan hedge fonlarının sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Popüler kripto para borsası Coinbase’in ikinci çeyrek kazanç toplantısında yaptığı açıklamaya göre şirket, artan hedge fonlarından önemli bir pay alıyor.

Coinbase Elon Musk İlişkisi!

Hem kurumsal hem de perakende müşterileri kapsayan bir dizi iş kolunu işleten Coinbase 2021 yılının ikinci çeyreğinde 2 milyar dolarlık bir net gelir bildirisinde bulundu. Bu bildirimle birlikte Wall Street’in beklentileri adeta alt üst oldu.

Şirket ayrıca hedge fon dünyasıyla olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Dün (10 Ağustos 2021) yapılan bir açıklamada, yönetim altındaki varlıkların en büyük 100 hedge fonundan 10’unun borsanın müşterisi olduğu ifade edildi.

“Piyasa volatilitesine rağmen ikinci çeyrekte kripto para benimsenmesi hız kesmeden devam etti.”

coınbase

Ayrıca Coinbase,”Kurumsal ürün grubumuzu ve hizmet tekliflerimizi oluştururken geçtiğimiz yıl kaydettiğimiz ilerleme bizi cesaretlendiriyor.” dedi. Bununla birlikte geçtiğimiz aylarda kurdukları ortaklıkları da paylaştı.

“Son aylarda Elon Musk, PNC Bank, SpaceX, Tesla, Third Point ve WisdomTree gibi sektör liderleriyle ortaklıklar kurduk.”

coınbase

Bu Coinbase’in Elon Musk ve şirketleriyle olan ilişkisinden kamuoyuna ilk bahsedişi oldu. AUM’un en büyük 100 hedge fonundan 10’unun hangi fonlar olduğu şu an için Coinbase tarafından verilen bir bilgi değil.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar