Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44073.09
5.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2302.03
2.86%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.37
15.86%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232
-0.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase Cüzdan Sağlayıcısı BRD’yi Satın Aldı!

BRD ekibi, artık Coinbase bünyesinde görev alacak!

Clock
Paylaş
Coinbase Cüzdan Sağlayıcısı BRD’yi Satın Aldı!

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase, kripto para cüzdan sağlayıcısı BRD’yi satın aldı!

BRD şirketinin CEO’su Adam Traidman ve kurucu ortağı Aaron Voisine, Çarşamba günü kullanıcılarına bir mektup gönderdi. Mektupta, şirketin ekip üyelerinin bazılarının kripto para cüzdanları üzerinde çalışmaya devam etmek için Coinbase tarafına geçeceğininden bahsediliyor.

728×90 muhabbit - Coinbase Cüzdan Sağlayıcısı BRD'yi Satın Aldı!300x250 muhabbit - Coinbase Cüzdan Sağlayıcısı BRD'yi Satın Aldı!

Coinbase BRD Wallet Ekibini Bünyesine Kattı!

Ayrıca Coinbase Wallet, Twitter’da BRD ekibinin bünyelerine katılması ile birlikte “web3’ün benimsenmesini hızlandıracaklarını” ve “uzmanlarla birlikte çalışacaklarını” belirtti.

BRD yöneticileri ise konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

BRD Wallet uygulamasında hiçbir şey değişmeyecek ve her zamanki gibi fonlarınız güvende olacak. Gelecekte ise BRD kullanıcıları, Coinbase Wallet ile entegrasyon konusunda özgür olacak.

Breadwallet olarak da bilinen BRD’nin yerel tokenı Bread, gelen haberlerden sonra %500 oranında artış gösterdi. Token, 0.16 $ gibi bir fiyattan, 1.01 $’a kadar yükseldi.

BRD, Haziran ayında HBAR token desteği sunmak ve cüzdan uyumluluğunu artırmak adına 2020’de bazı çalışmalar yaptı. Eylül ayında firma, saklama çözümleri sunmayı düşünen kurumsal şirketlere hizmet sunmak adına Ciphertrace, Chainalysis, Elliptic ve Unbound Tech ile ortaklık yaptı.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar