Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43798.53
-0.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2349.27
-0.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.74
2.38%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.8
-0.54%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Coinbase, FTX Europe’u Satın Alma Olasılığını Değerlendirdi

Clock
Paylaş
Coinbase, FTX Europe’u Satın Alma Olasılığını Değerlendirdi

Fortune’nın haberine göre Coinbase, Kasım 2022’deki iflasının ardından FTX Europe’u satın almayı değerlendirdi. ABD merkezli rakip borsa Coinbase, başarısız olan şirketin Avrupa birimini bir dönem satın almayı düşünmüş.

Olumlu Etkiler ve İlerleyen Süreç

728×90 muhabbit - Coinbase, FTX Europe'u Satın Alma Olasılığını Değerlendirdi300x250 muhabbit - Coinbase, FTX Europe'u Satın Alma Olasılığını Değerlendirdi

Coinbase, kripto türevleri alanında genişlemeyi düşünürken, FTX Europe’u satın alma opsiyonunu göz önünde bulundurduğu belirtiliyor. Ancak, belgelere göre, bu görüşmeler hiçbir zaman son aşamaya ulaşmamış. Fortune dergisi, Coinbase’in artık bu olasılığı araştırmadığını belirtirken, kripto türevleri piyasasına yönelik genişlemeyi sürdürdüğünü de aktardı.

Kripto Türevleri ve Potansiyel Etkiler

Kripto türevleri, dijital para birimlerinin ticaretinde önemli bir rol oynuyor. Coinbase’in türevlere odaklanması, uzun vadede kripto türevleri piyasasının büyümesine katkı sağlayabilir. Fortune’na göre, FTX Europe’un iflasından önce binlerce kullanıcısı bulunuyordu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar