Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27733.86
1.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1646.1
-0.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.15
7.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $212.9
-0.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, Kanada’da Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!

Kripto para borsası Coinbase’ten Kanada hamlesi geldi. Coinbase, uluslararası genişleme stratejisi kapsamında faaliyetlerini Kanada’ya genişleteceğini açıkladı.

Clock
Paylaş
Coinbase, Kanada’da Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!

Kripto para borsası Coinbase’ten Kanada hamlesi geldi. Coinbase, uluslararası genişleme stratejisi kapsamında faaliyetlerini Kanada’ya genişleteceğini açıkladı. Bir süredir düzenleyicilerle problem yaşayan Coinbase, ibreyi Kanada’ya çevirdi.

Coinbase, kullanıcılarına Interac e-Transfers’a erişim sunmak için Peoples Trust Company ile ortaklık kurarak Kanada’da faaliyet göstermeye başladı. Bu ortaklıkla birlikte Coinbase, işlemleri daha güvenli ve basit hale getirerek, kripto varlıkları milyonlarca Kanada vatandaşı için daha erişilebilir kılmayı hedefliyor.

728×90 muhabbit - Coinbase, Kanada'da Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!300x250 muhabbit - Coinbase, Kanada'da Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!

Coinbase Staking Hizmetlerini Kanada’daki Vatandaşlara Açtı!

Coinbase borsası ayrıca Kanada’da resmi olarak faaliyete başlaması sebebiyle kullanıcılarından 30 gün boyunca işlem ücreti almayacak. Aynı zamanda staking hizmetleri de Kanada vatandaşları için açık olacak.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar