Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41784.6
5.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2222.17
2.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.66
-0.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.8
1.72%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase, Kripto Para Veri Şirketi Zabo’yu Bünyesine Katıyor!

Coinbase yatırımlarına devam ediyor.

Clock
Paylaş
Coinbase, Kripto Para Veri Şirketi Zabo’yu Bünyesine Katıyor!

Önde gelen kripto para borsası Coinbase, fintech’lerin ve finansal hizmet firmalarının kripto para borsaları, cüzdanları ve protokolleriyle bağlantı kurmasını sağlayan bir kripto para veri toplayıcısı Zabo’yu satın alıyor.

728×90 muhabbit - Coinbase, Kripto Para Veri Şirketi Zabo'yu Bünyesine Katıyor!300x250 muhabbit - Coinbase, Kripto Para Veri Şirketi Zabo'yu Bünyesine Katıyor!

4 Ağustos tarihinde Zabo tarafından duyurulan haberde, şirketin kripto para piyasasını ana akım haline getirme misyonunu ilerletmek için Coinbase’e katıldığı belirtildi. Anlaşmanın finansal şartlarına dair herhangi bir açıklama yapılmazken, kurucu ortak Alex Treece, bunun komple bir satın alma olduğunu söyledi. 2018 yılında kurulan Zabo, finansal uygulamaların kullanıcıların kripto para hesaplarıyla bağlantı kurmasını sağlayan API’ler veya yazılımlar sağlıyor.

Zabo’nun Kurucu Ortakları Christopher & Alex, yeni anlaşma ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu:

“Kripto para birimini ana akım haline getirmeye ve milyarlarca insan için ekonomik özgürlüğü artırmaya devam etmek için Coinbase’in bir parçası olarak çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Zabo ile kullanıcılar herhangi bir kripto para borsasına veya cüzdanına bağlanabiliyor, bakiyelerini ve işlem geçmişlerini takip edebiliyor. Bu da kullanıcılara vergi hesaplamalarında ve toplam net değerlerini izlemelerinde yardımcı oluyor.

Zabo, son zamanlarda aldığı yatırımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şirket daha önce, Moonshots Capital, Blockchange Ventures ve Digital Currency Group gibi yatırımcılardan bugüne kadar toplamda 3.5 milyon dolar topladı. 

Coinbase Yatırımlarına Devam Ediyor

Nasdaq listesinde yer alan Coinbase, büyümeye ve yatırımlarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Borsa bugüne kadar kripto para şirketi Tagomi, kripto para saklama sağlayıcısı Xapo’nun kurumsal işi, blockchain analitik firması Neutrino, kripto para staking altyapı sağlayıcısı Bison Trails, kripto para veri sağlayıcısı Skew ve kripto para ticaret yürütme platformu Routefire gibi şirketleri bünyesine katmış durumda.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar