Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43906
5.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2295.48
3.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.33
15.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.8
0.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Coinbase Pro’da OmiseGo (OMG) Rüzgarı Esiyor!

Lider kripto para borsalarından Coinbase, Pro versiyonunda kullanıcılara yakında OmiseGo yani OMG alıp satabileceklerini duyurdu.

Clock
Paylaş
Coinbase Pro’da OmiseGo (OMG) Rüzgarı Esiyor!

Lider kripto para borsalarından Coinbase, profesyoneller için çıkardığı Coinbase Pro versiyonunda kullanıcılara yakında OmiseGo yani OMG alıp satabileceklerini duyurdu.

Her gün yeni gelişmelerle karşımıza çıkan lider kripto para borsalarından Coinbase, profesyonel trader’lar için olan versiyonu Coinbase Pro’da yeni bir kripto para biriminin daha trade edilebileceğini açıkladı. Ayrıca kripto para borsası, bu pazartesi yani 18 Mayıs’ta borsaya OMG transferlerini kabul edeceklerini sonrasında da trade işlemlerine izin vereceklerini duyurdu.

728×90 muhabbit - Coinbase Pro'da OmiseGo (OMG) Rüzgarı Esiyor!300x250 muhabbit - Coinbase Pro'da OmiseGo (OMG) Rüzgarı Esiyor!

Peki OmiseGo (OMG) ne?

Güneydoğu Asya’da oldukça popüler olan bir ödeme platformu olan Omise’nin Blockchain tabanlı bir kuruluşu olan OmiseGo, 2015 yılında Ethereum Foundation’da çeşitli araştırmalar yaptıktan sonra 2017 yılında OmiseGo yani OMG isimli kripto para piyasaya sürüldü.

Kuruluşun hedefi ise gayet basit. Merkeziyetsiz bir cüzdan ve anında transfer yapabilmek. Bu gayelerini başarabilirlerse adlarından söz ettirecekleri aşikâr. Duyurunun ardından OMG’nin fiyatında %25 kadar bir artış gözlendi.

omisego charts - Coinbase Pro'da OmiseGo (OMG) Rüzgarı Esiyor!

Coinbase Pro için OMG destekleneceği söylenirken, Coinbase’in standart formunda OMG desteği olup olmayacağı henüz açıklanmadı. 2018’in başından beri hem Coinbase üzerinden hem de Coinbase Pro üzerinden trade için desteklenebilir altcoin sayısında bir artış meydana geldi. 14 Mayıs tarihiyle Coinbase’in 21, Coinbase Pro’nun 27 kripto para birimini desteklediği biliniyor. Yani OMG desteği Coinbase standart versiyonuna asla gelmeyebilir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar