Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Conflux Network ve OASIS Foundation Partnerliği Geliyor!

Conflux Network, gizlilik koruma teknolojisiyle ünlü OASIS Foundation ile masaya oturdu.

Clock
Paylaş
Conflux Network ve OASIS Foundation Partnerliği Geliyor!

Conflux Network, üzerinde kurulu uygulamaların güvenliğini artırmak, daha verimli KYC politikaları uygulamak ve daha güvenli marketlerde kullanıcı artırmak amacıyla OASIS Foundation ile bir partnerlik yaptığını açıkladı.

Yeni nesil Blockchain anlayışıyla yola çıkan OASIS Foundation, inovatif gizlilik koruma teknolojisini Conflux Network ile paylaşacak. Kamusal, izinsiz Blockchain networklerinin şeffaf doğası, güveni sağlamak için hayati önem taşır. Bu hesap verebilirlik için güçlü bir araç olsa da, gizli kalması gereken belli başlı bazı kişisel veriler de bulunmaktadır.

Oasis Network, genel ve özel verilerin ayrılmasını sağlar, sonuç olarak, kullanıcıların kendi özel verileri için izinlerini kontrol ettiği ve uygulamaların bu verilere güvenli bir ortamda erişmesine izin veren, kullanıcı kontrollü bir webdir, asıl önemli olan nokta ise, paylaşıldığında bile gizli kalan özel veriler, şirketler ve kullanıcılar arasında daha iyi bir iş birliği için dinamikler yaratmaktadır. Yeni nesil Blockchain anlayışıyla yola çıkan OASIS Foundation, inovatif gizlilik koruma teknolojisini Conflux Network ile paylaşacak.

Taraflar Memnun!

Conflux Network’ün de OASIS Foundation’un da liderleri, gerçekleşen partnerlikten dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

“Oasis Network, internette kişisel bilgileri paylaşmanın ve bu bilgileri yönetmenin daha iyi yollarını ortaya çıkarmak için için özel veri erişimini ve Blockchain teknolojisini birleştiriyor. İki teknolojinin ortaklığını, mevcut pazarları daha iyi KYC yöntemleriyle güvence altına almanın, kişisel veri ekonomileri gibi yeni pazarların kilidini açmanın ve chaniler arası iş birliği yoluyla Web3 alanını büyütmenin bir yolu olarak görüyoruz.”

Conflux Network Genel Müdürü EDEN DHALIWAL

Conflux Network Genel Müdürü Eden Dhaliwal’ın yanı sıra, OASIS Foundation’dan DeFi Ürünleri Müdürü Luca Cosentino da Conflux Network ile partnerlikleri hakkında konuşarak, heyecan duyduklarını ifade etti.

“Web sitelerinin, kullanıcılarının kişisel bilgilerini yönetme şekli, yalnızca daha güvenli bir ortam için değil, aynı zamanda belirli bir hizmetin tarafları arasında daha çok iş birliğine dayalı ilişkilerini yaratmak için iyileştirilmelidir. Bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için Conflux Network ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz.”

OASIS FoundatIon DeFı Ürünleri Müdürü Luca Cosentıno

Daha fazla Conflux Network haberi için: Conflux Network Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar