Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27727.05
1.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1644.93
-0.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.11
7.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.2
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

CyberConnect, CyberTrek’i Duyurdu! 1,8 Milyon Dolar Ödül Dağıtılacak!

CyberConnect, 6 adet mini-trek’ten oluşan ve her biri 2 hafta sürecek olan CyberTrek’i tanıttı. Ödüller büyük ve detaylar haberimizde.

Clock
Paylaş
CyberConnect, CyberTrek’i Duyurdu! 1,8 Milyon Dolar Ödül Dağıtılacak!

Bugüne kadar, web3 deneyimi çoğu kullanıcı için oldukça karmaşık oldu. Birçok kişi ağ değiştirme ve özel anahtar yönetimi gibi yeni beceriler geliştirmek zorunda kaldı. Ancak bu deneyim, genel olarak çoğu kişi için hala büyük zorluklar içeriyor.

CyberTrek

CyberTrek; ERC-4337 uyumlu bir akıllı sözleşme hesabı olan CyberAccount aracılığıyla web3’ü deneyimlemeye yardımcı olacak iki aylık bir yolculuk olacak.

728×90 muhabbit - CyberConnect, CyberTrek'i Duyurdu! 1,8 Milyon Dolar Ödül Dağıtılacak!300x250 muhabbit - CyberConnect, CyberTrek'i Duyurdu! 1,8 Milyon Dolar Ödül Dağıtılacak!

CyberTrek’e katılarak; kullanıcılar yalnızca ödüller kazanmak ve web3’teki üst düzey ekipleri tanımakla kalmayacak, aynı zamanda hesap yönetimi hakkında bilgilerini genişleterek web3 deneyimlerini tamamen değiştirecek.

1Inch, OKX, SafePal gibi ortakların yanı sıra, önde gelen blok zincir ağları da bu projede karşımıza çıkıyor.

CyberTrek Nedir?

CyberTrek etkinliği; 6 adet mini-trek’ten (mini-yolculuk) oluşacak her bir mini-trek Link3 üzerinde 2 hafta boyunca devam edecek. Link3 platformu bilindiği gibi, web3 topluluklarının kullandığı en güvenilir sosyal ağlardan biri.

Her mini-trek, 6 partner blok zinciri ağından birinde sürdürülecek ve bu ağın en iyi uygulamaları/projelerinde bir dizi AMA, yuvarlak masa, fireside sohbeti ve diğer çevrim içi etkinlikler sunacak.

Neden CyberTrek?

CyberTrek’in temel amacı, hesap yönetimini tüm web3 kullanıcıları için kolaylaştırmak. Bu kampanya ile CyberConnect; CyberAccount’u ve ERC-4337 uyumlu akıllı sözleşme hesap sistemini, seçilmiş beyaz listeli kullanıcılara tanıtmak ve teknik doğrulama ile ürünü ölçeklendirmek istiyor.

CyberTrek’e Nasıl Katılabilirsiniz?

1. Her uygun kullanıcının CyberConnect V3 Evangelist NFT’sini talep etmesi gerekmektedir. Evangelist NFT ücretsizdir ve gas ücreti CyberConnect tarafından karşılanmaktadır. Ancak bu NFT’ler, yalnızca seçilmiş beyaz listeli kullanıcılara sunulmaktadır.

Whitelist (Beyaz liste) kriterleri:

 • CyberConnect V3 duyuru blogunu toplayanlar.
 • Link3 FanClub Kullanıcı Seviyesi: 5 veya üstü olanlar.
 • Her mini-trek’te öne çıkan en iyi kullanıcılar.

Beyaz listede adınızın olup olmadığını kontrol etmek için buraya bakabilirsiniz.

2. CyberConnect V3 Evangelist NFT’si mint ettiğinizde, otomatik olarak bir CyberAccount oluşturulacaktır. Bu yeni akıllı sözleşme hesabını kullanmak için bir fon eklemeniz gerekecek. Fon eklerken hatırlanması gerekenler:

 • Ödül kazanabilmek için en az 10 dolar değerinde fon eklenmeli.
 • Fonlar herhangi bir partner blok zinciri ağından eklenebilir.
 • Fonlar yalnızca gaz için kullanılabilir.
 • Fonlar geri alınamaz.

Fonladıktan sonra, şimdi bir CyberWallet Erken Erişim NFT’si mint edebilirsiniz ve bunu herhangi bir partner blok zinciri ağı üzerinden yapabilirsiniz. Bu Erken Erişim NFT’leri ile kullanıcılar, yakında piyasaya sürülecek olan CyberWallet uygulaması için de erken erişim sahibi olacaklar.

Ödüller

CyberAccount sahipleri:

 • Bir Evangelist NFT toplarsa,
 • CyberAccount’a en az 10 $ değerinde fon eklerse,

Şunları talep etme hakkına sahip olacaklar:

 • 1 Mini Shard (Değeri 6 $, kullanımı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edilebilirsiniz.)
 • 1 Çekiliş Bileti, 150 Mini Shard kazanmak için (Maksimum 20 Kazanan Olacaktır)

Ayrıca, CyberWallet Erken Erişim NFT’sini toplayan kullanıcılar da CyberWallet uygulamasına erken erişim hakkı kazanacak.

Cyber1 - CyberConnect, CyberTrek'i Duyurdu! 1,8 Milyon Dolar Ödül Dağıtılacak!

6 Partner Blok Zinciri Hangileri?

CyberTrek için partner blok zincirleri; Polygon, BNB Chain, Arbitrum, Optimism gibi EVM uyumlu zincirleri içeriyor. 7 Ağustos 2023 tarihinde ise sürpriz bir ortak daha duyurulacak.

Her mini-trek etkinliğinin başında, blok zincirlerin öne çıkan projeleri topluluk ile paylaşılacak ve gerekli yönlendirmeler yapılacak.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar