Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62894.47
-5.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3066.55
-5.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.87
-8.53%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $547.6
-4.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Dev İngiliz Kulübü Manchester City, Animoca Brands ile Ortaklık Kurdu!

Futbol kulübü, oyun ve NFT geliştirmek üzere Animoca Brands ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Clock
Paylaş
Dev İngiliz Kulübü Manchester City, Animoca Brands ile Ortaklık Kurdu!

Animoca Brands 21 Aralık 2020 tarihinde yapılan bir açıklama ile bir dizi yeni oyun ve koleksiyon geliştirmek üzere İngiliz futbol kulübü Manchester City’nin erkek ve kadın takımları ve Avustralya kulübü Melbourne City FC ile ortaklık kurduğunu duyurdu. 

728×90 muhabbit - Dev İngiliz Kulübü Manchester City, Animoca Brands ile Ortaklık Kurdu!300x250 muhabbit - Dev İngiliz Kulübü Manchester City, Animoca Brands ile Ortaklık Kurdu!

Duyuruya göre Animoca Brands, iki City kulübüne dayanan bir dizi dijital varlık ve koleksiyon, mini oyun ve benzersiz oyun deneyimleri yayınlayacak.

Bunun yanında şirketin, Manchester City erkek ve kadın takımlarını ve Melbourne City FC’yi şirketin gündelik oyun platformu GAMEE’deki mini oyunlarda da geliştirip yayınlayacağı bildirildi. Animoca Brands ayrıca, NFT dijital koleksiyon yan kuruluşu Quidd’de dağıtılmak üzere dijital Manchester City FC, Manchester City Women’s FC ve Melbourne City FC koleksiyon kartlarını  dağıtacak. Animoca Brands’ın merkezi olmayan, topluluk odaklı bir platform olan The Sandbox, Manchester City ve Melbourne City FC’ye dayalı benzersiz oyun deneyimleri yaratacak.

Bilindiği üzere dijital varlıklar ve koleksiyonlar, değiştirilebilir olmayan tokenler (NFT) olarak da bilinmektedir. NFT’lerin özgünlüğü, nadirliği, kıtlığı, sahipliği ve diğer özellikleri bağımsız olarak garanti edilir, doğrulanır ve blok zincirinde güvence altına alınır.

Kullanıcılara geçici olarak lisans temelinde bir hizmet olarak sunulan çoğu dijital içeriğin aksine, NFT’ler gerçekten sahiplenilebilir. Bir NFT’nin sahibi, NFT’nin geliştiricisi de dâhil olmak üzere başka herhangi bir tarafça alınan kararlara bakılmaksızın sahibine aittir. Sahipler, NFT’leriyle istedikleri her şeyi yapmakta özgürdür. Onları bir pazarda satabilir, başka öğelerle takas edebilir veya desteklenen oyunlarda kullanabilirler.

İşte bu alanda çalışmalar yapan Animoca Brands’ın, geniş ve sadık kitlelerini hedeflemek için geleneksel kripto alanının dışından bir dizi büyük isim lisansı imzaladığı biliniyor. Bunlar arasında, dünyaca ünlü Monaco pistinin % 5’ini temsil eden bir NFT’nin 220.000 $ karşılığında açık artırmaya çıkarılması ve oyun içi bir NFT satışı için rekor fiyat elde eden lisanslı Formula One oyunu F1 Delta Time da bulunuyor.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar