Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43874
4.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2289.73
2.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.87
14.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.1
-0.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Grafiğinde Son Durum!

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Grafiğinde Son Durum!

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Dogecoin yani DOGE’yi inceleyeceğim. Uzun bir süredir teknik incelemesini yapmadığım Dogecoin grafiğindeki olası fiyat hareketleri değerlendireceğiz.

DOGE Fiyat 4 Eylül 2022

0,064 dolar direnç bölgesinin altında fiyat hareketini sürdüren DOGE, şu an 0,06336 dolar seviyesinde işlem görmekte. Dogecoin 27 Ağustos 2022 tarihinden bu yana, 0,064 dolar direnç bölgesinin altında bulunmakta.

728×90 muhabbit - Dogecoin Grafiğinde Son Durum!300x250 muhabbit - Dogecoin Grafiğinde Son Durum!

DOGE Grafik 4 Eylül 2022

vCL0D7iD - Dogecoin Grafiğinde Son Durum!
Dogecoin DOGE fiyat grafiği 04.09.2022. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

TradingView aracılığıyla hazırladığım grafik 4 saatlik zaman dilimindedir. Binance borsasının DOGE/USDT paritesine ait olan grafiğimizin üzerinde destek ve direnç bölgeleri bulunmaktadır. 0,064 dolar direnç bölgesinden alınan tepkiler ise kırmızı ok işaretleri yardımı ile gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

DOGE Analiz 4 Eylül 2022

Grafik üzerinde bulunan mor alanlar destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. Bu bölgeleri incelediğimiz zaman 0,064 dolar direnç bölgesinin oldukça önemli bir seviye olduğunu görmekteyiz. Fiyatın sürekli aynı seviyeden tepki alması, bu seviyeyi güçlü bir direnç seviyesi haline getirir. 0,064 dolar direnç bölgesini incelediğimiz zaman, fiyatın 7 defa tepki aldığını görüyoruz. Bu nedenle direnç bölgesini yakından takip etmeliyiz.

Güçlü direnç bölgesi olan 0,064 dolar seviyesinin aşılması durumunda fiyatın üzerindeki baskı kalkacaktır. Güçlü direnç bölgesinin aşılması ile fiyat grafiğinde yükseliş yönlü beklentimiz oluşacaktır.

doge Fiyat Analizi - Dogecoin Grafiğinde Son Durum!

DOGE Yorum 4 Eylül 2022

Umarım, grafiğimizde bulunan 0,064 dolar direnç seviyesi en kısa sürede aşılır ve fiyatın üzerindeki baskı azalır. Aksi takdirde destek seviyelerini test etmek isteyecektir.

Dogecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde DOGE/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar