Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried’dan Şok Yenilikler!

Ünlü kripto para türev borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried sosyal medya platformu Twitter üzerinden FTX’in yeniliklerini müjdeledi.

Clock
Paylaş
FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried’dan Şok Yenilikler!

Kripto para dünyasında adı iyi bilinen kripto para türev borsası FTX ve Alameda Research’ün CEO’su Sam Bankman-Fried ya da SBF, sosyal medya platformu Twitter üzerinden açıklamada bulundu.

SBF sosyal medya platformu Twitter üzerinden flood şeklinde yaptığı açıklamada FTX’in şu zamana kadar yaptıklarından ve yakın gelecekte yapacaklarından bahsetti.

FTX’in işleyişinde değil ancak arayüzünde birtakım yeniliklerden bahseden SBF, üç tık ile yapılabilen alt hesap değişimini tek tıka indirdiklerini duyurdu. Ayrıca yeni işe alınan geliştirici ile FTX uygulamasının arayüzünün de yenilendiğinden bahsetti. Arayüzün henüz son hâlini almadığını ve kat edecekleri çok yol olduğunun da altını çizdi.

Ef3tH6pU8AEnunH?format=jpg&name=small - FTX'in CEO'su Sam Bankman-Fried'dan Şok Yenilikler!

Küresel hız profili üzerine de çalışan FTX’in CEO’su SBF, geliştirmeler sırasında birçok hayal kırıklığı yaşandığını söyleyerek bunların daha sonra anlatılacak güzel hikâyeler olduğunu ekledi. FTX’in perde arkasında düşünülen yapılması planlanan birçok yenilik olduğunu da ifade eden SBF, biz düşündüklerimizi gerçekleştirirken bizimle kalın mesajını verdi.

Flood’da son 9 ayda yaşadıkları inanılmaz büyümeden de bahseden SBF, kullanıcı sayısının iki katına çıktığını dile getirdi. Bununla birlikte sektör hacmi düşmesine rağmen satışların dört katına çıktığını ekleyip “bize katılanlara son derece minnettarız!” dedi.

FTX.us’in bu yıl önde gelen teknik bir ürünle piyasaya giriş yaptığını ve 2020 yılının geri kalanı için de bu ivmeli girişi devam ettirmeyi planladıklarını açıkladı. Ayrıca Robinhood’un eski kriptodan sorumlu müdürünü yani Sine Nader’i COO olarak işe aldıklarını da ekledi.

CEO SBF, Project Serum’dan da bahsederek özellikle FTX.us için heyecan verici partnerliklerin de olacağını ve daha fazla yatırım yapacaklarını ekledi. Tabii bunların hiçbirinin kolayca gerçekleşmediğinden ve çok güçlük yaşadıklarından bahsetti. Şu zamana dek güçlüklerle savaştıklarını ve ileride de karşılaşacakları güçlüklerle savaşmaktan vazgeçmeyeceklerini ekledi.

Piyasa Yapıcı İşlem Ücretine SON!

Yenilikleri müjdelemeye devam eden SBF, FTX’in 2020 yılının geri kalanında FTX vadelileri ve spot markette piyasa yapıcı işlem ücreti (maker fee) almayacağını FTX yatırımcılarıyla paylaştı.

Ef3x1Z5UwAgs0Vj?format=jpg&name=medium - FTX'in CEO'su Sam Bankman-Fried'dan Şok Yenilikler!

Yarından itibaren piyasa yapıcı işlem ücreti (maker fee) alınmayacak olan FTX’in CEO’su;

“Bize katılan herkese çok teşekkürler!
Önümüzdeki yıl için şerefe!”

Diyerek flood’u bitirdi.

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar