Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27727.88
1.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1646.36
-0.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.11
6.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.5
0.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Futurance Yönetim Kurulu’na Onur Altan Tan Atandı

Clock
Paylaş
Futurance Yönetim Kurulu’na Onur Altan Tan Atandı

Türkiye’nin önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden Futurance, blockchain tabanlı ürünler ve hizmetler sunan öncü bir ismi daha bünyesine katıyor. Onur Altan Tan, Türk blockchain ekosisteminin deneyimli isimlerinden biri olarak Futurance’ın Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atandı.

728×90 muhabbit - Futurance Yönetim Kurulu’na Onur Altan Tan Atandı300x250 muhabbit - Futurance Yönetim Kurulu’na Onur Altan Tan Atandı

Futurance, 2021 yılından bu yana yaptığı inovatif adımlarla Türkiye’nin blockchain tabanlı finans ekosistemine yön veren bir firma olarak tanınıyor. Şimdi ise Onur Altan Tan’ın katılımıyla birlikte, büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Onur Altan Tan, Türkiye’deki kripto varlık ekosisteminin gelişimine katkıda bulunan öncü projeleri hayata geçirerek, kripto teknolojisi alanındaki deneyimini, özellikle Futurance bünyesinde yer alan kripto para borsası Fexobit ve diğer hizmetlerin geliştirilmesinde kullanacak.

Futurance’ın amacı, Türkiye’nin yeni merkeziyetsiz ekonomisinde lider konuma yükselmesine katkı sağlamak ve kripto teknolojisinin gücünü kullanarak başarı hikayelerine imza atmaktır. Onur Altan Tan’ın katılımıyla birlikte, bu hedefe ulaşmak için önemli bir adım atılmış olacak.

Onur Altan Tan, blockchain teknolojisi ve kripto varlıklarla ilgili uzun yıllara dayanan deneyime sahip. Türkiye’de Bitci Teknoloji’nin kurucuları arasında yer almış ve şirketin CEO’luğunu üstlenmiştir. Aynı zamanda dünyanın önde gelen kulüp ve takımlarıyla gerçekleştirilen fan token projeleri gibi önemli küresel iş ortaklıklarını da başarıyla hayata geçirmiştir.

Onur Altan Tan’ın katılımı, Futurance’ın yenilikçi projelerini genişletirken aynı zamanda mevcut yatırımcılara en güvenli, en doğru ve en kullanıcı dostu çözümleri sunma misyonuna da katkı sağlayacak. Bu sayede, Türkiye’nin gelecekteki finans yaklaşımının temel unsurlarından biri olacak ve blockchain tabanlı finansın gelişimine öncülük edecektir.

Futurance, Onur Altan Tan ile birlikte büyümeye ve başarıya doğru sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bu güçlü birliktelik sayesinde, Türkiye’nin blockchain tabanlı finans ekosistemine olan katkıları artarak devam edecek.

Onur Altan Tan Kimdir?

Lisans eğitimini İngiltere ve ABD’de alan Onur Altan Tan, Cambridge Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Colorado Boulder Üniversitesi Biyokimya bölümlerini başarıyla tamamladı. Profesyonel hayatında blockchain teknolojisi ve kripto varlıklarla ilgili detaylı projeler yürüten Onur Altan Tan, Türkiye’de Bitci Teknoloji’nin kurucuları arasında yer alırken, 5 yıl boyunca şirketin CEO’luk görevini üstlendi. Geçmiş kariyerinde, dünyanın önde gelen kulüp ve takımlarıyla gerçekleştirilen fan token projeleri başta olmak üzere çok sayıda küresel iş ortaklığını hayata geçiren Onur Altan Tan, Temmuz 2023’te Futurance Teknoloji Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atandı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar