Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41725.89
5.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2224.29
2.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.69
-0.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.2
1.85%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

GOin Kurumsal Yatırımcıları İçin Chainalysis İle Anlaştı!

GOin, kurumsal yatırımcılar için güvenli bir aracı şirket olarak olarak öne çıkmakta. Yeni partnerlik ile birlikte GOin, Chainalysis’in “Chainalysis Reactor” isimli ürününü kullanacak.

Clock
Paylaş
GOin Kurumsal Yatırımcıları İçin Chainalysis İle Anlaştı!

Blockchain analiz şirketi Chainalysis, GOin ile başlatılan yeni partnerliğini duyurdu.

Yeni partnerlik ile birlikte kurumsal yatırımcılar için yeni bir kapı daha açılmış olacak.

728×90 muhabbit - GOin Kurumsal Yatırımcıları İçin Chainalysis İle Anlaştı!300x250 muhabbit - GOin Kurumsal Yatırımcıları İçin Chainalysis İle Anlaştı!

GOin, kurumsal yatırımcılar için güvenli bir aracı şirket olarak olarak öne çıkmakta. Yeni partnerlik ile birlikte GOin, Chainalysis’in “Chainalysis Reactor” isimli ürününü kullanacak.

Bu sayede GOin, kripto para birimlerini ve ürünlerini ayrıntılı bir şekilde inceleme şansına sahip olacak. Yeni partnerlik ile ilgili Chainalysis tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Chainalysis kurumsal yatırımcıları, yatırım ve ticaret faaliyetlerini yürütmek için güvenilir bir platformla destekleme konusunda GOin işe ortaklık yapmaktan heyecan duyuyor.

Chainalysis CRO’su (Chief Revenue Officer) Jason Bonds, GOin ile gerçekleştirilen ortaklığın kurumsal yatırımcılar için uyumluluk uygulamalarını geliştirme ve hizmetleri Avrupa çapında geliştirme noktasında büyük önemi olduğunu vurgulamakta.

Konu ile ilgili olarak GOin tarafından gelen açıklama ise şu şekilde:

Chainalysis ile gerçekleştirdiğimiz ortaklık sayesinde, kripto para birimlerine güvenli bir şekilde yatırım yapmak isteyen müşterilerimize ürünlerimiz ile ilgili üst düzeyde güven oluşturacağız.

Konu ile ilgili olarak COin CEO’su Tangi Le Calvez, çok daha fazla kurumsal yatırımcının sektöre girdiğini görmeye devam ederken, sınıfının en iyisi uyumluluk adımlarını gerçekleştirmek ve yeni uygulamalar geliştirmek müşteri tabanını geliştirmek için çok önemli olduğunu vurguladı.

Finansal kurumlar ve kurumsal yatırımcılar arasından kripto para birimlerine güven oluşturmak, misyonumuzda kritik bir öneme sahip. Attığımız adımlar kripto para birimlerinin ana akım varlık sınıfı olarak yerini almasını sağlayacaktır.

Chainalysis Reactor Nedir

Chainalysis ürünü Reactor, GOin’de gerçekleştirilecek şüpheli işlemlerin araştırılmasında kullanılacak ve blockchain üzerinde oluşabilecek potansiyel suç faaliyetleri hakkında bilgi verecek. Ek olarak bu işlemler hakkında gerekli kurumlara raporlama yapacak yazılım, şirketlere güven aşılamayı ve düzenlemelere uygun hareket edilmesini sağlamayı amaçlıyor.

Chainalysis aracı ile birlikte GOin endeksli kripto para birimi ürünlerini, ve büyüyen yeni varlık sınıfına yatırım yapmak isteyen kurumsal yatırımcılara gereken desteği verecek.

Kurumsal yatırımcılar için hayli büyük önem taşıyan blockchain analizlerinde sizler de faydalanıyor musunuz? Bildiğiniz üzere tanımadığınız cüzdanlardan tarafınıza gelen bilinmedik kripto paralar tarafınız için büyük risk oluşturabilir.

 

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar