Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59283.99
4.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3353.73
3.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.23
1.90%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.7
3.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

MUHABBİT ÖZEL

Huobi Zone 7-11 Mart 2022: Neler Oldu?

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, 7-11 Mart 2022 haftasında kripto para piyasasında yaşanan önemli gelişmeleri değerlendiriyor.

Clock
Paylaş
Huobi Zone 7-11 Mart 2022: Neler Oldu?

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, kripto para piyasası ile ilgili bazı önemli gelişmeleri Huobi Türkiye’nin video paylaşım platformu Youtube’taki kanalında günlük olarak değerlendirmeye başladı.

Hafta boyunca kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler, Beste Naz Süllü tarafından Huobi Zone’da değerlendirildi.

Binance BannerBinance Banner

Bu Hafta Huobi Zone’da Yer Alan Önemli Gelişmeler

Huobi Zone 7 Mart 2022: Bitcoin’de OBO Devam Ediyor!

Visa ve Mastercard, Rusya’ya Ukrayna savaşı nedeniyle uygulanan yaptırımlardan dolayı Rusya’daki bankalar da dahil olmak üzere finans kuruluşlarının ağlarını kullanmalarını engellediklerini açıkladı.

İsviçre, Rusya’ya karşı yapılan yaptırımlara destek verdi. Bu konuda tarafsız olmayacak ve Rus vatandaşlarının kripto varlıklarını donduracak.

Terra (LUNA) stake değeri, Ethereum (ETH) stake değerinden daha yüksek bir değere ulaştı. Stake edilen ETH değeri yaklaşık 25,9 milyar dolar iken stake edilen LUNA değerinin yaklaşık olarak 29,5 milyar dolar olduğu belirtildi.

Huobi Zone 8 Mart 2022: ABD Kripto Para Yasası Geliyor!

Avrupa Parlamentosu Ekonomi Komitesi’nin Kripto Varlıklar Direktifinde Piyasalar (MiCA) oylamasını 14 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirerek kripto paralarda yasal düzenlemeye son noktayı koyması bekleniyor.

HUobi zone 8 mart
Beste Naz Süllü, Huobi Zone

Huobi Zone 9 Mart 2022: Balina Hesaplar Bitcoin Satmıyor!

Avalanche Foundation 290 milyon dolarlık fonuyla teşvik programı Avalanche Multiverse’ü başlattığı duyurdu. Teşvik programı subnetlerin geliştirilmesinde kullanılacak.

Tayland Maliye Bakanlığı, kripto para piyasasına yapılan yatırımı teşvik etmek için kripto paralar alakalı vergileri yeniden düzenlendi. Tayland hükümeti, onaylı kripto para borsalarındaki kullanıcıların %7’lik kripto para vergisinden ve %15 stopaj vergisinden muaf tutulacağını açıkladı.

Huobi Zone 10 Mart 2022: Bitcoin ABD Enflasyonu!

ABD Devlet Başkanı Joe Biden, kripto paralarla alakalı kararnameyi imzaladı. Kararname kripto paralarla alakalı sert regülasyonlar içermiyordu. İmzalanan kararname; tüketicinin korunması, finansal istikrar, yasa dışı kullanımlar, küresel finans sektöründe liderlik, finansal katılım ve sorumlu inovasyona odaklanıyordu.

Ülkedeki sıkı ve mantıksız kripto para düzenlemelerini elden geçirme vaadinde bulunan kripto para dostu Yoon Suk-yeol, Güney Kore’nin yeni cumhurbaşkanı olarak seçildi.

Huobi Zone 11 Mart 2022: Strateji Listemiz: Ethereum-Avax!

ABD’de enflasyonun yıllık yüzde 7,9 oranında çıkması üzerine ABD başkanı Joe Biden, suçu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’de buldu.

huobi zone 11 mart
Beste Naz Süllü, Huobi Zone

Huobi hesabınız yoksa, avantajlardan yararlanmak ve Muhabbit ekibine destek olmak için buradan hesap açabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar