Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56956.76
4.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3247.43
2.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.31
-0.53%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $394.8
-1.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

MUHABBİT ÖZEL

Huobi Zone 7-11 Şubat 2022: Neler Oldu?

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, 7-11 Şubat 2022 haftasında kripto para piyasasında yaşanan önemli gelişmeleri değerlendiriyor.

Clock
Paylaş
Huobi Zone 7-11 Şubat 2022: Neler Oldu?

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, kripto para piyasası ile ilgili bazı önemli gelişmeleri Huobi Türkiye’nin video paylaşım platformu Youtube’taki kanalında günlük olarak değerlendirmeye başladı.

Hafta boyunca kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler, Beste Naz Süllü tarafından Huobi Zone’da değerlendirildi.

Binance BannerBinance Banner

Bu Hafta Huobi Zone’da Yer Alan Önemli Gelişmeler

Huobi Zone 7 Şubat 2022: Bitcoin Yükseliyor, Devamı Var mı?

Samsung, metaverse dünyasında yerini sağlamlaştırmaya çalışıyor. Samsung’un yeni metaverse projesi My House 1 aydan kısa bir sürede, 4 milyondan fazla ziyaretçi toplamayı başardı. Samsung yeni Galaxy S22 premium akıllı telefon serisini Decentraland’de yer alan Samsung 837X alanında düzenlediği bir etkinlikle tanıttı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksaslı Senatörü Ted Cruz, dipten Bitcoin aldığını ve Teksas’ın kripto paralara sıcak baktığını söyledi.

Amerika Birleşik Devletleri, Phoenix’te yaşayan bir çift, 5 Şubat 2022 tarihinde Decentraland platformunu kullanarak metaverse’te evlendi.

Huobi Zone 8 Şubat 2022: 45 Bin Dolar Tamam!

Nasdaq Menkul Kıymetler Borsası; kripto varlık yöneticisi Valkyrie‘nin, Bitcoin madencilik şirketlerine yönelik Bitcoin Miner ETF’ini, 8 Şubat 2022tarihinden itibaren $WGMI ticker’ı ile listelemeye başladı.

beste naz 8 şubat muhabbit
Huobi Zone

Tesla, 2021 yılında sahip olduğu Bitcoin’lerden yaklaşık olarak 101 milyon dolar zarar ettiğini açıkladı.

Huobi Zone 9 Şubat 2022:

Kazakistan hükümet yetkilileri, ülkede faaliyet gösteren kripto para madencilerinin daha fazla elektrik faturası ödemesini istiyor. Yetkililer bu kapsamda, Kazakistan’ı sektör için daha az çekici hale getirebilecek üç yönlü bir teklif hazırlamayı düşünüyor.

2016 yılında gerçekleşen Bitfinex saldırısında 117.754 BTC çalınmıştı. Manhattan’da yaşayan evli bir çift, ilgili dava dolayısıyla tutuklandı.

Huobi Zone 10 Şubat 2022: Yatırımcılar Dikkat!

Gucci metaverse’e girmekte ne denli ciddi olduğunu Ethereum temelli The Sandbox oyununda arsa satın alarak bir kez daha gösterdi.

beste naz 10 şubat muhabbit
Huobi Zone

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock’ın yatırımcı müşterilerine kripto para alım satım hizmeti sunmaya hazırlandığı belirtiliyor.

Huobi Zone 11 Şubat 2022: Kripto Paralarda Düzeltme mi Geliyor?

Amerika merkezli dünyaca ünlü kredi derecelendirme kuruluşu olan Fitch Ratings, El Salvador’un kredi notunu CCC’ye yani çöp seviyesine indirdiğini duyurdu.

Amerika Birleşik Devletleri 2022 yılı Ocak ayı enflasyon verileri açıklandı. ABD’de enflasyon son 40 yılın en büyük artışını yaşadığı belirtilerek %7,5 olarak açıklandı. Yıllık tüfe %7,5 ile 1982 yılı Şubat ayından beri görülen en yüksek seviyeye ulaştı. Çekirdek tüfe ise %6 ile 1982 yılı Eylül ayından beri gözlenen en yüksek seviyeye ulaştı.

Huobi hesabınız yoksa, avantajlardan yararlanmak ve Muhabbit ekibine destek olmak için buradan hesap açabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar