BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Huobi’de Kusama Fırtınası!

Lider kripto para borsaları arasında sadece Huobi’de bulunan Kusama’nın toplam arzı 9.283.320 adet. Dolaşımda bulunan KSM miktarı ise 2.985.094 adet.

Yayın:

-

Huobi Kripto Para Borsası

Huobi’de Kusama (KSM) rüzgarı esiyor. Dün yapılan duyuru ile listelenen Kusama, saat 14.00 itibariyle borsaya yatırılmaya başlanmıştı. Bu sabah Türkiye saati ile 06.00’da işlemlere başlayan Kusama adeta şov yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde Polkadot’u (DOT) da listeleyen Huobi, Ravencoin (RVN) ve Origin Protocol (OGN) de dahil olmak üzere birçok kripto parayı kısa süre içinde alım satım işlemlerine açmış durumda.

Listelenmesi ile birlikte oldukça büyük hacim oluşturmaya başlayan Kusama (KSM) yatırımcıların oldukça dikkatini çekiyor. Huobi üzerinde KSM/USDT, KSM/BTC ve KSM/HT pariteleri ile işlemlere başlayan Kusama, büyük bir ivmelenme ile neredeyse yüzde 34’lük bir fiyat artışı yaşamış durumda.  An itibariyle KSM 13.73 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Sadece 2 saat içerisinde 5 milyon $’lık hacim oluşturmayı başaran kripto para yatırımcılarına oldukça tatmin eden bir kar bırakmış görünüyor.

Sadece Huobi’de

Lider kripto para borsaları arasında sadece Huobi’de bulunan Kusama’nın toplam arzı 9.283.320 adet. Dolaşımda bulunan KSM miktarı ise 2.985.094 adet.

Toplam arzına bakıldığında da oldukça az miktarda bulunan KSM’in fiyat noktasında nerelere gidebileceğini düşünmek oldukça zor.

Mayıs ayına 4.50 $ ile açan KSM neredeyse yüzde 200’lük bir artış yaşamış görünüyor. Huobi’ye kadar büyük hacime sahip kripto para borsalarında bulunmayan kripto para, arkasına aldığı hacim ile birlikte yükselişine devam edebilir.

Polkadot Listelendi

Web3 Foundation tarafından geliştirilen Polkadot, 2017’den beri yatırımcıları tarafından beklenmekteydi. Geçtiğimiz ay aktive edildiği duyurulan Polkadot, ardı ardına kripto para borsalarında listelenmişti. Benzer şekilde önemli hacme sahip olan DOT token kripto para yatırımcılarının sıkı takibinde bulunan kripto paralar arasında bulunuyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Binance Balancer’ı Listeliyor

Kripto para borsası Binance, az önce yaptığı duyuru ile birlikte Balancer’ı (BAL) listeleyeceğini duyurdu.

Yayın:

-

binance kripto para borsası

Kripto para borsası Binance, az önce yaptığı duyuru ile birlikte Balancer’ı (BAL) listeleyeceğini duyurdu.

DeFi platformlarından Balancer (BAL) yeni bir merkezi borsada daha işlem görmeye başlıyor. Geçtiğimiz aylar DeFi ürünlerindeki yükseliş ile birçok merkezi borsa DeFi tokenlerini listeleme kararı almıştı.

Çıkış yaptığı ilk gün yaşadığı yüzde 200’lük artış ile dikkat çeken Balancer önde gelen DeFi ürünleri arasında bulunuyor. Kontrat üzerinde bulunan bir açık sebebiyle geçtiğimiz dönemde saldırıya da uğrayan platform, DeFi Market Cap’te 6’ıncı sırada bulunmakta.

Binance üzerinde işleme açılacak pariteler ise şu şekilde:

BAL/BNB, BAL/BUSD, BAL/BTC

Bugün başlatılacak alım satım işlemleri için, yatırma işlemleri de an itibariyle başlatılmış durumda.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Son Dakika! Ethereum Classic 1 Haftada 2’ci Kez Saldırı Altında

Geçtiğimiz günlerde yüzde 51 saldırısına maruz kalan ağ, yeniden saldırı altında.

Yayın:

-

Ethereum Classic

Ethereum Classic (ETC) bir hafta içinde ikinci kez yüzde 51 saldırısına maruz kaldı.

Geçtiğimiz günlerde yüzde 51 saldırısına maruz kalan ağ, yeniden saldırı altında.

Konu ile ilgili açıklama yapan ETC Labs, madenciler için takip edilmesi gereken zinciri duyurdu.

Saldırganları devre dışı bırakmak için takio edilmesi gereken “whitelist”i paylaşan ETC Labs madencilerin desteğini bekliyor.

Binance ve Bitfly yatırma ve çekim işlemlerini tamamen dondurmuş durumda. 4.000 blok boyunca gerçekleşen saldırının ardından gelen yeni saldırı ağın güvenliği konusunda büyük soru işaretleri oluşturmuş durumda.

Ağ üzerinde hash gücü üstünlüğünün bir grup tarafından sağlaması halinde gerçekleştirilebilen saldırı türü proof of work algoritması kullanan tüm ağlarda gerçekleştirilebilmekte.

Fakat ağın hash gücü arttıkça saldırının maliyeti de aynı oranda artmakta. Yüzde 51’in ele geçirilmesi halinde ise ağ üzerinde “çift harcama” ve zinciri değiştirme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor.

Bitquery tarafından yapılan açıklama geçen hafta gerçekleşen saldırının 200.000 $ maliyet ile gerçekleştirildiğini ve 5.6 milyon $ değerinde ETC’in “double spending”e maruz kaldığını belirtildi.

Saldırıların ardından Ethereum Classic fiyatında ise önemli bir düşüş gerçekleşmemiş görünüyor. Yüzde 1 düşüş ile 7.03 $ seviyelerinden işlem gören kripto para, geçmişte de yüzde 51 saldırısına maruz kalmıştı.

OKUMAYA DEVAM ET
FTX
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.