Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56756.9
0.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3234.26
-0.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.18
-1.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.9
-1.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Injective Protocol DIA ile Ortaklık Kuruyor!

Injective Protocol’den yeni bir oracle hamlesi geldi.

Clock
Paylaş
Injective Protocol DIA ile Ortaklık Kuruyor!

Injective Protocol, kullanıcılarına merkezi olmayan “oracle” sistemini sunmak için DIA ile ortaklık yapacak.

Açıklamalara göre DIA ile yapılacak ortaklık, Injective verilerinin güvenliğini ve doğruluğunu artıracak ayrıca kullanıcı deneyimini geliştirecek.

Binance BannerBinance Banner

Bildiğiniz üzere Injective Protocol, geçtiğimiz günlerde Chainlink ile bir ortaklık kurarak, Chainlink “oracle”ını kullanmaya başlamıştı.

Bildiğiniz üzere Injective, hızla büyüyen DeFi ekosistemine hızlı, güvenli ve tamamen merkezsiz blockchainler arası türev ticaretini getirmeyi amaçlıyor.

Bu amacı yerine getirmek için en önemli yapı taşlarından biri, işlem gören varlıklara değer vermek için güvenilir bir “oracle” altyapısına sahip olmaktır.İşte bu noktada DIA devreye giriyor, DIA’nın sağlayacağı güvenilir ve hızlı “oracle” sistemi, Injective’in başarmak istediği şeye yardımcı olacak.

Injective Protocol’ün CEO’su ve kurucu ortağı Eric Chen, “DIA ile entegrasyonumuz sayesinde, yalnızca yatırımcılarımıza güvenilir fiyat akışlarını sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda DIA ile birlikte geleceğe dönük bir “oracle” çözümünü sağlıyoruz.” dedi.

DIA’nın CEO’su ve kurucu ortağı Michael Weber ise konu hakkında şunları söyledi:

Injective, merkezi olmayan “Oracle” çözümümüzün erişimini büyütürken en önemli ortaklarımızdan biri ortağımız olacaktır. Merkezsiz blockchainler arası türev ticaretinde öncü bir şirket ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha fazla blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar