BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Justin Sun, “Shitcoin’imi alın!”

Justin Sun kurucusu ve CEO’su olduğu şirket TRON’un kripto para birimi TRON (TRX) için shitcoin ifadesini kullanarak “Shitcoin’imi alın!” dedi.

Yayın:

-

Justin Sun kurucusu ve CEO’su olduğu şirket TRON’un kripto para birimi TRON (TRX) için shitcoin ifadesini kullanarak “Shitcoin’imi alın!” dedi.

TRON‘un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Birleşik Krallık’tan kripto para dünyasının ünlü podcaster’cısı Peter McCormack ile muhabbet edip şakalaşırken, aşağıdaki videonun baş kahramanı oldu.

Video açılır açılmaz Justin Sun’ın “Shitcoin’imi alın!” dediği duyuluyor. Sonrasında McCormack’ın Sun’a “TRON, değerli bir coin mi yoksa shitcoin mi?” diye soruyor. Cevap ise;

“Shitcoin!”

Tron kurucu ve Ceo’su justın sun

Sonrasında gülüşmeye ve “Adamın shitcoin’ini alın, shitcoin’imi alın” muhabbetleri döndürmeye başlıyorlar.

Peki Shitcoin Nedir?

Shitcoin genel olarak fazla bir değeri olmayan veya neredeyse tamamen değersiz (0,0002 dolar gibi) altcoinler için kullanılan bir terimdir. Genellikle büyük bir gelişme yaşamazlarsa veya gündemde fazla kalmazlarsa unutulup giderler. Justin Sun’ın TRON’u için de bu yüzden “Shitcoin” terimini kullananlar mevcut.

Sun, gerek dava nedeni gerek Kobe’nin ölümü gerekse Warren Buffet ile yemeğiyle son zamanlarda sık sık gündeme gelen veya gelmeye çalışan biri. Bu da TRON’un sürekli söz edilen bir coin olmasını sağlıyor.

TRON (TRX) şu anda kripto para birimleri arasında (10.02.2020/09:55) 1.444.714.536 dolarlık piyasa değeriyle 13.sırada yer alıyor. Bunun dışında kripto para dünyasındaki en büyük dapp blockchain projelerinden birinin de başında yer alıyor.

Videoda Justin Sun ve Peter McCormack’ın eğlendiği ve büyük ihtimalle dalga geçtiği görülebiliyor. Justin Sun’ın, TRON shitcoin diyerek kendisiyle ve TRON ile dalga geçtiği, shitcoin diyenleri trollediği de düşünülebilir. Neden mi? Videoya sosyal medyada bıraktığı yorumdan ötürü;

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Litecoin Fiyat Analizi 5.12.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz (5.12.2020). Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Fiyat Analizi No 5: Litecoin (LTC)

Bugün sizler için Litecoin fiyat analizi hazırlamaya karar verdim. Litecoin de kripto piyasasının en eski ve köklü coinlerinden biri. Kriptoya adım atmış herkesin en az bir kere Litecoin alıp-sattığını tahmin ediyorum.

Litecoin LTC fiyat grafiği 5.12.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasından alınmıştır.

Litecoin için orta vadedeki görünümü ve destek/direnç seviyelerini önceden sıkça paylaştığım için yeniden değinmeyeceğim. Bugün daha kısa vadede inceleyeceğiz.

92 dolar bandındaki dirençten tekrar ret yedikten sonra fiyat bir alt bant olan 78 dolar bölgesindeki desteğe kadar geldi. Şu an buradan tepki almış durumda. Burada bir yapı oluştuğunu görmekteyiz. Dikkat ettiyseniz kırmızı ile bir trend çizgisi çektiğimi görmüşsünüzdür. Burada bir ters omuz baş omuz (TOBO) formasyonu var gibi görünmekte. Ancak fibonacci ölçülerine baktığımda değerler sınıra gelse de tam olarak TOBO formasyonuna uygun değil. Ancak değerler uygun olmadığından burayı es geçecek değiliz. Burayı bir düşüş trendi olarak alıp bu şekilde de trade edebiliriz.

Şu an benim aklımdaki strateji şu, kırmızı trend kırılmasıyla grafikte belirttiğim hedefleri beklemek. Stop noktası olarak trend kırılımından önceki dip noktası alınabilir.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Coinzo XRP Spark Dağıtımını Destekliyor!

Flare Network tokeni Spark Token, XRP cüzdanlarına 1:1 oranında dağıtılacak bir kripto para olarak öne çıkıyor.

Yayın:

-

coinzo

Kripto para borsası Coinzo, XRP tutan kullanıcılara yapılacak olan Spark Token dağıtımı destekleyeceğini duyurdu.

Flare Network tokeni Spark Token, XRP cüzdanlarına 1:1 oranında dağıtılacak bir kripto para olarak öne çıkıyor.

12 Aralık’ta alınacak cüzdan görüntüleri ile birlikte dağıtımı gerçekleştirilecek Spark Token, kripto para topluluğunda büyük ilgili ile karşılanmış durumda. Bu noktada XRP fiyatında da büyük bir artış yaşanırken, birçok borsa XRP dağıtımını destekleyeceğini açıklamıştı.

Coinzo da dağıtımı destekleyecek olduğunu duyurarak XRP yatırımcılarına güzel haberi vermiş bulunuyor. Coinzo dağıtım ile ilgili henüz tam detay paylaşmış değil. Önümüzdeki günlerde dağıtım ile ilgili detayları tam anlamıyla açıklayacağını belirten Coinzo ekibi, “takipte kalın” mesajı veriyor.

Siz Spark Token dağıtımından faydalanacak mısınız?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

XRP haberleri için: XRP Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.