BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Ledger Cüzdanları Avalanche (AVAX) Coin’i Desteklemeye Başladı!

Ledger kullanıcıları artık Avalanche’ı (AVAX) cüzdanlarında saklayabilecek!

Yayın:

-

avalanche

Popüler donanım cüzdanı Ledger, Twitter üzerinden Avalanche’ı (AVAX) desteklediğini duyurdu. Ledger kullanıcıları, cüzdanlarında AVAX saklaması mümkün olacak.

Ledger cüzdanları neredeyse 1000’e yakın kripto para birimine destek veriyor. Ayrıca Ledger’ın, Nano S ve Nano X adında iki ayrı modeli var.

Ledger twıtter hesabı

Bu arada Ledger’ın destek verdiği popüler “coin”ler arasında, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Polkadot (DOT), USD Tether(USDT), Bitcoin Cash (BCH),EOS (EOS), Binance Coin (BNB), Chiliz (CHZ) ve Cardano’dan (ADA) bulunuyor. Yapılan duyuru ile Avalanche da (AVAX) desteklenen “coin”ler arasına girmiş durumda.

Aslında Ledger’ın ilk çıkardığı donanım cüzdanı modelı Ledger Nano S’tir. Bu yüzden ikinci model olan Ledger Nano X ise bluetooth özelliğine sahiptir.

Ledger Nano X, Ledger Nano S’ten 6 kat daha fazla kapasiteye sahip ve aynı anda 100 kadar coin depolayabiliyor. İki donanım cüzdanının güvenlik düzeyi arasında herhangi bir fark yok. Sadece Ledger Nano X’te kullanılan mikro parçalar Nano S’e göre daha güncel demek yanlış olmaz.

Ledger Nano X, siber güvenlik ve kişisel gizlilik Konusunda 2019 CES yenilik ödülünü kazandı

Avax günlük mum grafiği

Piyasa değeri 4,8 milyar $ olan AVAX’ın, fiyatı ise 37 $ seviyelerinde.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz ..

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler