Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41418.86
5.08%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2251.35
4.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.6
2.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $233.4
2.46%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

MetaDerby, Kaikas Wallet Entegrasyonunu Duyurdu!

Yeni entegrasyon ile birlikte HOOF token ödüllerinin de dağıtılacağı belirtildi.

Clock
Paylaş
MetaDerby, Kaikas Wallet Entegrasyonunu Duyurdu!

Play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunu olan MetaDerby, yeni bir gelişmeyi kullanıcılarına duyurdu.

728×90 muhabbit - MetaDerby, Kaikas Wallet Entegrasyonunu Duyurdu!300x250 muhabbit - MetaDerby, Kaikas Wallet Entegrasyonunu Duyurdu!

Bilindiği üzere Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu özelliğini taşıyan platform, beta sürümü ile birlikte sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. Beta sürümü süresince sürekli olarak platform güncellemeleri gerçekleştiren MetaDerby, kısa süre önce de Gear Tickets satışını tamamladı. Gear Tickets satışları ile birlikte, oyun daha da gelişerek oyunseverlerin hizmetine sunulmuş oldu.

Bunun yanında platform, Klaytn blok zinciri üzerinde işlemlere başlayacağını da duyurmuştu. Hatırlanacağı üzere MetaDerby, kısa süre önce Klaytn Foundation’dan, platformun geliştirilmesi için bir miktar da hibe almıştı.

Platformun sürekli geliştirilmesine odaklanan MetaDerby, şimdi ise yeni açıklamasıyla, Klaytn blok zinciri üzerinde kullanılan bir tarayıcı cüzdanı Kaikas Wallet ile entegrasyon yapılacağını açıkladı.

Kaikas cüzdan özelliklerinden de biraz bahsedelim. Kaikas, Klaytn Ağı için bir tarayıcı uzantısı cüzdanı olarak çalışıyor. Google Chrome’da bulunan Kaikas, web tarayıcısı aracılığıyla Klaytn ağıyla etkileşim kurmak için bir yol sağlıyor. Kaikas ile KLAY ve Klaytn tabanlı tokenlarınızı saklayabilir ve işlem yapabilirsiniz. Ayrıca, web tabanlı dApp’lerden (Merkezi Olmayan Uygulamalar) gelen istekleri gerçek zamanlı olarak imzalayabilirsiniz.

MetaDerby Hakkında

MetaDerby, play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunudur. Başka bir tanımla MetaDerby, metaverse’teki ilk başlangıç sermayesi olmadan kazandıran at yarışı temalı oyna-kazan oyunu ve bununla birlikte Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu diyebiliriz.

Oynaması ücretsiz olan MetaDerby, at yarışı oyun deneyimini yeniden tanımlıyor. Örneğin “yarat-kazan arazi sistemi”, “merkezsiz finans (DeFi) staking” ve “NFT pazarı”nı içeren blok zinciri tabanlı entegrasyonu ile oyunu oyuncular için erişilebilir ve kârlı hale getiriyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Oyun içerisinde yer alan yarış atları, genotiplerine göre sınıflara ayrılıyor. Örneğin, Sınıf 1 en güçlü olanı iken Sınıf 5 en zayıf at olarak tanımlanıyor. Bu atlar, günlük yarışlarda veya haftalık olarak düzenlenen turnuvalarda kendi sınıfları içinde yarışacaklar.

Oyun içinde yer alan atlar aynı zamanda derecesine göre de ayrılmaktadır. Örneğin, bir atın temel derecesini belirlemeye yardımcı olan dört ana özellik bulunuyor: Nesilleri, Süratları (hız), Hızlanmaları ve Saldırganlıkları.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar