Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27712.78
1.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1646.04
-0.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10
6.84%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.2
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Microsoft, Aptos Blok Zinciriyle Ortak Oluyor

Clock
Paylaş
Microsoft, Aptos Blok Zinciriyle Ortak Oluyor

Amerikan teknoloji devi Microsoft, AI (yapay zeka) ve web3 alanlarında birlikte çalışmak için Aptos Labs ile stratejik ortak olduklarını duyurdu. İki şirket; tokenizasyon, CBDC çalışmaları ve dijital ödemeler konusunda da çözümler üretmeyi hedefliyor.

Tüm bunlarla beraber, Aptos blok zincirinin, Microsoft’un geliştirdiği Azure OpenAI hizmetinden yararlanacağı belirtildi.

728×90 muhabbit - Microsoft, Aptos Blok Zinciriyle Ortak Oluyor300x250 muhabbit - Microsoft, Aptos Blok Zinciriyle Ortak Oluyor

Microsoft, Aptos’a yapay zeka desteği verecek

Aptos Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh; odak noktalarının sektör sorunlarını çözmek olduğunu ve bu araçların günlük hayatımızda her gün kullanımıyla çok daha verimli hale gelebileceğini söyledi.

Ortaklık, kullanıcıları web3’e dahil etme sürecini hızlandıracak ve akıllı sözleşme ya da merkeziyetsiz uygulama geliştiricilerinin Microsoft’un yapay zeka teknolojisinden yararlanılmasını sağlayacak. Aynı zamanda Aptos, Microsoft’un yapay zeka teknolojisi ile geliştireceği Aptos Assistant’ı piyasaya sürecek.

APTOS fiyatı, Microsoft ortaklığının duyurulmasıyla yükseldi

Microsoft ve Aptos ortaklığı, Aptos’un fiyatını olumlu etkiledi. APT, uzun süren bir aradan sonra yüzde 20’ye yakın değer kazandı. APT/USD paritesi, 7.99 dolar seviyesine çıktıktan sonra, yazının yazıldığı şu anlarda CMC verilerine 7.32 dolardan işlem görüyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar