Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39384.71
1.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2155.65
3.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.28
2.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.3
0.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Kripto Para Sektöründe Yeni Ortaklık! OKEx Ve Paxful!

Dün yapılan açıklama ile birlikte OKEx için birçok farklı ödeme yönteminin kapısı açılmış oldu. 

Clock
Paylaş
Kripto Para Sektöründe Yeni Ortaklık! OKEx Ve Paxful!

OKEx, önde gelen kripto para platformlarından Paxful ile entegrasyonunun başladığını duyurdu.

Dün yapılan açıklama ile birlikte OKEx için birçok farklı ödeme yönteminin kapısı açılmış oldu.

Paxful 160 farklı itibari para birimi ile kripto para alımını deteklemekte. Ek olarak banka transferlerinin yanında hediye kartları, dijital cüzdanlar ve farklı birçok çözüm de Paxful tarafından ödeme yöntemi olarak kabul edilmekte.

Yeni ortaklık ile birlikte Paxful müşterileri OKEx tarafından sunulan farklı alım-satım seçeneklerine doğrudan erişim sağlayabilecek. Bildiğiniz üzere OKEx üzerinde spot alım-satım harici farklı türev işlem seçenekleri de bulunmakta. (Perpetual Swap, Vadeli İşlemler, Opsiyonlar)

Konu ile ilgili olarak Paxful CEO’su Ray Youseff şunları söylüyor:

OKEx ve Paxful arasında gerçekleşen ortaklık her iki tarafın kullanıcılarına da yeni fırsatlar sunacak. Kripto endüstrisi şirketlerinin müşterilerine daha fazla seçenek sunmak adına birbirlerinin güçlü yönlerini kullanması da sektör için oldukça pozitif ve olumlu.

Şirketler Dünya Çapındaki Müşterilere Ulaşmak İstiyor

Yeni entegrasyon ile birlikte OKEx Vietnam, Güney Afrika, Arjantin, Kanada, Şili, Venezuela, Japonya, Almanya ve Fransa gibi ülkelere yani dünyanın farklı uçlarına erişim sağlamayı amaçlıyor.

OKEx CEO’su Jay Hao ise konu ile ilgili olarak şunları söylüyor:

Gittiğimiz ortaklık ile birlikte Paxful’un mevcut altyapısını kullanarak gelişmekte olan bölgelerde daha fazla kullanıcıya ulaşabilir ve onlara OKEx’in gelişmiş teknolojisi ve geniş ürün yelpazesini ulaştırabileceğiz.

Paxful geçtiğimiz ay Bitcoin ve altın için P2P alım-satım işlemlerini başlatmıştı. Ek olarak Mayıs ayında Infinito Wallet ile kurduğu entegrasyon sayesinde cüzdan kullanıcılarının direkt olarak kripto para sahiplerinden Bitcoin almasının önünü açmıştı.

OKEx geçtiğimiz dönemde veri analiz şirketi Skew ile de bir ortaklığa gitmişti. Ek olarak Coinpaprika ile yapılan işbirliği de OKEx için önemli bir Hindistan adımı olarak değerlendirilmişti.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar