BİZİ TAKİP EDİN

SON DAKİKA

Son Dakika! OKEx’te Para Çekim İşlemleri Açılıyor!

OKEx, para çekim işlemlerinin açılacağını onayladı!

Yayın:

-

Son Dakika

Dowey Wan’ın son dakika iddiasına göre, OKEx’in kurucusu Star Xu serbest bırakıldı ve para çekim işlemleri ayın 27’sinde başlayacak.

OKEx’ten gelen son dakika açıklamasına göre de Star Xu serbest bırakılmış ve kendisinin herhangi bir şekilde yasadışı faaliyete karışmadığı doğrulanmış.

Tüm bunların neticesinde OKEx, para çekim işlemlerini 27 Kasım 2020’de yeniden başlatacak. Para çekim işlemlerinin açılmasından önce OKEx ekibi, sıcak cüzdan sistemlerinin normal işlemlerine devam ettiğini ve kullanıcılarının fonlarının güvenliğini sağlamak için sıkı güvenlik kontrolleri gerçekleştirecek.

Bildiğiniz gibi, kullanıcıların OKEx üzerindeki tüm fonları aylardır içerideydi. Fonların güvenliğini kesinlikle sağlayan şirket, şimdi kullanıcılarına müjdeli haberi verdi.

Blog gönderisine göre, para çekim işlemleri yeniden açıldıktan sonra kullanıcılar herhangi bir kısıtlama olmaksızın işlemlerini yerine getirebilecek.

Tabi bu durum her zaman rastlayabileceğiniz bir durum değil. Büyük bir borsa olan OKEx, neredeyse 1 aydır kapalı konumda. Tüm bunların ışığında OKEx, kullanıcı sadakati için ödül kampanyaları düzenleyecek.

Ne Olmuştu?

Kripto borsası OKEx, para çekme işlemlerini 16 Kasım 06:00 TSİ’de durdurmuştu. Fakat ilginçtirki bu herhangi bir güncelleme ya da saldırı kaynaklı değildi. Çünkü çekim işlemleri süresiz olarak durduruldu.

OKEx’in açıklamalarına göre, özel anahtar sahibi bir yetkilinin bir kamu güvenlik bürosu ile işbirliği yaptığı söylendi.

Açıklamanın ardından, kripto camiasında yeni iddialar gelmeye başladı. CAIXIN tarafından atılan iddia, borsanın kurucusunun, yani Star Xu’nun tutuklandığıydı.

Daha fazla bilgi almak için: OKEx Dosyası

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON DAKİKA

OKEx Çekimleri Ne Zaman Açıyor? İlk Çekim Gerçekleşti!

Bugün sabah saatlerinde OKEx cüzdanından ilk çıkış gerçekleşti.

Yayın:

-

Kripto para borsası OKEx’in çekim işlemlerini ne zaman aktive edeceği topluluk tarafından heyecanla bekleniyor.

Bugün sabah saatlerinde OKEx cüzdanından ilk çıkış gerçekleşti.

Uzun bir aradan sonra OKEx’in cüzdanlarından Bitcoin çıkışı görüldü. Ki Young Yu tarafından ortaya koyulan cüzdan hareketi topluluğu oldukça hareketlendirdi.

Bildiğiniz üzere OKEx’te çekim işlemleri bir aydan uzun bir süredir gerçekleşemiyordu.

Geçtiğimiz günlerde OKEx’in kendi tokeni olan OKB’de bir hareketlenme görülmüş, ardından ise OKEx tarafından resmi açıklama yapılmıştı. 27 Kasım tarihinde açılması beklenen çekim işlemleri için ilk deneme ise bugün geldi.

0.02 BTC (370 $) değerindeki işlem OKEx cüzdanlarından gerçekleşen ilk işlem olarak görünmekte.

Konu ile ilgili tweeti alıntılayan OKEx CEO’su Jay Hao, ısınma turlarının bittiğini belirtti. Bu noktada herkesin kafasında çekim işlemlerinin 27’sinden önce açılıp açılmayacağı sorusu bulunmakta.

Net bir açıklama olmamakla beraber çekim işlemlerinin erkenden açılabileceği sinyali verilmiş oldu.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

SON DAKİKA

PayPal Brave’e Reklam Vermeye Başladı!

Brave Software tarafından az önce yapılan açıklamaya göre PayPal, Brave tarayıcı üzerinde reklam çalışmalarına başladı.

Yayın:

-

Brave

PayPal Brave Browser’a reklam vermeye başladı.

Brave Software tarafından az önce yapılan açıklamaya göre PayPal, Brave tarayıcı üzerinde reklam çalışmalarına başladı.

İLK 100 KRİPTO PARA BİRİMİ

Bildiğiniz üzere PayPal geçtiğimiz haftalarda kripto para alım satım işlemelerini başlatmıştı. Paxos ile işbirliği sonucunda kripto paraları ekosistemine getiren PayPal, kullanıcılarının uygulama üzerinden kripto para işlemlerini gerçekleştirmesine olanak sağlamıştı.

İlgi Gördü

PayPal tarafından atılan kripto para adımı oldukça ilgi görmüştü. İlk haftada Binance.us’in hacmini geride bırakmayı başaran PayPal, kripto para gönderim işlemlerine izin vermiyor. Kullanıcılar uygulama üzerinde sadece alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilmekte.

PayPal’ın Brave üzerinde reklam çalışmalarına başlamasını nasıl değerlendirirsiniz?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.