Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53542.93
3.94%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3153.51
3.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.96
6.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.4
2.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Oyun Platformu GAMEE, Token Çıkaracağını Duyurdu!

GAMEE, gündelik oyunlar için GAMEE Token’ı piyasaya sürecek.

Clock
Paylaş
Oyun Platformu GAMEE, Token Çıkaracağını Duyurdu!

20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan oyun platformu GAMEE, gündelik oyunlar için GAMEE Token’ı piyasaya süreceğini duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

GAMEE kapsamlı bir zaman veya önemli özellik gerektirmeyen hızlı oynama oturumları için tasarlanmış çok basit oyunlar sunan bir platformudur.

GAMEE’yi bu yaz satın alan ve kripto oyun alanında oldukça aktif olan ana şirket Animoca Brands, yaptığı bir duyuru ile GAMEE Token’ı yıl sonuna kadar piyasaya süreceğini bildirdi. GAMEE Token, katılımı ve çevrim içi rekabeti ödüllendirmek için kullanılacak ve ayrıca HTML5 tabanlı web ve uygulama oyun platformunda oyun yayınlayan içerik oluşturucularını ödüllendirecek.

Mobil analiz firması Sensor Tower’ın yayımladığı bir rapora göre en popüler 20 yeni mobil oyununda toplam 2,1 milyar oyun indirmesinin % 77,6’sının bu tür gündelik deneyimlere ait olduğunu bildirmesi ile Platformun gündelik oyunları, son zamanlarda mobil indirme listelerine hakim oldu.

Fun Race 3D ve Sand Balls gibi basit görünümlü, anlaşılır oyunlar, mobil cihazlarda yüz milyonlarca indirilen ve isteğe bağlı oyun içi satın alımlarla dolu olan oyunlardır. Bunlar aynı zamanda, son derece bağımlılık yapabilecek türden oyunlardır. Ayrıca kripto ile birleşince de  potansiyel olarak daha da bağımlılık yaratan oyunlar olacağı düşünülmektedir.

Değiştirilemez Token

GAMEE Token, değiştirilebilir bir ERC-20 tokenedir. Planlanan ödül işlevselliğinin ötesinde, turnuva girişleri için ücret ödemek ve aynı zamanda yönetim oylamasında da kullanılacaktır. GAMEE ayrıca, kullanıcıların GAMEE Token’larını GAMEE NFT‘lerinde harcayabilecekleri, desteklenen oyunlarda ek içeriklerin kilidini açacak ve artırmalara neden olacak değiştirilemez bir token sistemi üzerinde çalışıyor.

GAMEE platformunda, web tarayıcılarında ve iOS ve Android uygulamalarında oynanabilen 80’den fazla oyuna sahiptir. Platformun 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve her ay kaydedilen 40 milyon oyun oturumu olduğu açıklandı.

GAMEE’in ayrıca NASA, Cartoon Network ve Manchester City Futbol Kulübü gibi markalarla işbirliği içinde oyunlar geliştirdiği bildirildi.

Animoca Brands, Ekim ayında ön satışta satılacak 254.400.000 token ile GAMEE Token’i yılsonuna kadar piyasaya sürmeyi ve listelemeyi planlıyor. Diğer 30.528.000 token ise GAMEE kullanıcılarına dağıtılacak ve promosyon amaçlı eşantiyonlar için kullanılacaktır.

Token Kazandıran Etkinlik

Bunun yanında GAMEE Token’ın duyurusunu kutlamak için REVV projesi, Uniswap’teki REVV-ETH likidite sağlayıcılarının GAMEE Voucher NFT’leri (toplam ödül havuzu: 3.800.000 Gamee Token) şeklinde GAMEE Token kazanmalarına olanak tanıyan özel bir etkinlik başlatıyor.

14 Kasım’a kadar devam edecek olan bu promosyonda ilk katılımcılara daha büyük ödüller sunulacağı açıklandı.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar