Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43245.03
-1.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2343.12
3.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.56
-1.48%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.9
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Progressive Group, ING ve Paypal’ın Bağış Desteğini Kaldırmasından Sonra Çözümü Kripto Paralarda Aradı!

Kripto para ile bağış toplamayı tercih eden kuruluşların ve derneklerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor!

Clock
Paylaş
Progressive Group, ING ve Paypal’ın Bağış Desteğini Kaldırmasından Sonra Çözümü Kripto Paralarda Aradı!

Progressive International, geleneksel finansal sisteminin koyduğu engellerin önüne geçmek Bitcoin’i tercih etti.

İlerici solcu aktivistleri ve organizatörleri destekleyen küresel bir organizasyon olan Progressive International, büyük ödeme ve bankacılık firmaları tarafından bağış toplama etkinliklerini kaldırılmasına yanıt olarak çözümü kripto paralarda aramaya karar verdi.

728×90 muhabbit - Progressive Group, ING ve Paypal'ın Bağış Desteğini Kaldırmasından Sonra Çözümü Kripto Paralarda Aradı!300x250 muhabbit - Progressive Group, ING ve Paypal'ın Bağış Desteğini Kaldırmasından Sonra Çözümü Kripto Paralarda Aradı!

Progressive International 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Twitter’dan bir gönderi paylaştı.

Progressıve ınternatıonal

Paylaşılan gönderiye göre; örgüt, Küba için bağış toplamaya çalışırken anlaştığı bankalar bağış toplama desteğini kaldırdı. Bununla birlikte solcu aktivistlerin bulunduğu grup, bankaların bu hareketine karşı bağış olarak Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) gibi kripto paraları kabul ettiğini açıkladı.

ING ve PayPal ABD Ambargosuna Göre Hareket Ediyor!

Progressive International’dan bir sözcü şunları söyledi:

Hollandalı ING Bank ve ödeme devi PayPal’ın, Küba’daki insanların COVID-19’a karşı aşılanmasını sağlamak için yapılan bağışları engelledi. ING ve PayPal, Amerika Birleşik Devletleri ambargosunu göre hareket ediyor.

Geçen ay duyurulan aşı kampanyasıyla birlikte Küba hükümeti, COVID-19 için yapılan aşı geliştirilmeleri ve ilerlemesini vurgulamak için bir uzmanlar paneline ev sahipliği yapmayı amaçlıyordu.

Örgütteki bir temsilci konu hakkında şunları söyledi:

Progressive International, çalışmalarımızı finanse etmek için halktan gelen küçük bağışlara güveniyor!

Bizi uluslararası finansal sistemden uzaklaştırma girişimlerine karşı bir savunma olarak, artık itibari para birimlerinin yanında kripto para birimleriyle yapılan bağışları da kabul ediyoruz. Kripto paralarla aldığımız bağışlar için minnettarız.

Sözcü, kuruluşun kripto para ile ilk defa bağış kabul etmeye başladığını söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti:

Sadece Küba ile sınırlı olmayan çalışmalarımızı desteklemek isteyenler için kripto para bağışlarını kabul etmeye devam etmeyi planlıyoruz. Şartlar uygun olduğunda farklı para birimleri için de bunu yapabiliriz.

Temsilci, kuruluşun web sitesini yakında kripto para bağışları hakkında yeni bilgi paylaşılacağını ve sürekli olarak güncelleneceğini söyledi.

Progressive International, BTC ve ETH cüzdan adreslerini Twitter üzerinden paylaştı. 3 Şubat 2022 Perşembe gününe göre; Progressive International’ın Bitcoin cüzdanında yaklaşık 300 $’lık BTC bulunurken, Ethereum cüzdan adresinde ise yaklaşık 1900 $ değerinde ETH bulunuyor.

Progressive International Bitcoin Adresi: bc1qcxhwsj7c9pdrfk2970rpgz3vwvnz658l5jjw2c Progressive International Ethereum Adresi: 0x8C67C3b27F027985EE9Cc29AB0f8630358F125c4

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar