Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64244.01
-3.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3151.1
-9.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.02
-10.29%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $562.1
-3.96%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Ripple, PayPal ve Twitter Adil Seçim Koalisyonuna Katıldı!

Ripple ve diğer teknoloji şirketleri, Civic Alliance’a katıldı!

Clock
Paylaş
Ripple, PayPal ve Twitter Adil Seçim Koalisyonuna Katıldı!

Blockchain tabanlı ödeme firması Ripple, Amerika Birleşik Devletleri’nde adil oylamaya erişim sağlamak için çalışan bir şirketler grubuna katıldı.

Ripple’ın 2 Kasım tarihinde yayınladığı bir tweete göre CEO Brad Garlinghouse, Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey ve PayPal CEO’su Dan Schulman’da koalisyona katıldı.

728×90 muhabbit - Ripple, PayPal ve Twitter Adil Seçim Koalisyonuna Katıldı!300x250 muhabbit - Ripple, PayPal ve Twitter Adil Seçim Koalisyonuna Katıldı!

Ripple, “Oy vermenin güvenli ve herkes için her yerde erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

Hayatına başladığı tarihde 936 üyesi olan ve toplamda 5 milyondan fazla çalışanı olan Civic Alliance bünyesinde, yaklaşık 619 şirketin alt kümesi, tüm çalışanlarına ücretli izin ve esnek çalışma programları ile oy kullanmaya teşvik ettiğini iddia etmekte. Bildirilenlere göre Ripple’ın San Francisco ofislerinde yaklaşık 548 çalışanı var.

Grubun, şirketleri oylamaya güvenli erişim sağlamaya, eyalet ve yerel seçim yetkililerini onaylı sonuçları için güvenilir kaynak olarak tanımaya ve “yetkililer her oyu saydığından sabrı teşvik etmeye” çağırdığı bildiriliyor.

Şirketlerimizin her biri benzersizdir. Yine de partizan olmayan bu değerler ile birleşmekteyiz. Her Amerikalının demokrasimizde sesi vardır. Oylama güvenli ve herkes için erişilebilir olmalıdır. Seçimler, adil ve şeffaf bir şekilde yürütülmelidir.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 2020 seçimi 3 Kasım Salı günü yapılacak. Kimin oy kullanmaya uygun olduğunun belirlenmesi, şu anda ülkede partizan bir mesele gibi görünmekte ve Cumhuriyetçi Ulusal Komite 40’tan fazla davaya karışıyor ve bunların çoğu oylamaya erişimi teşvik etmek yerine kısıtlamaya yönelik.

Seçim gününde birçok Bitcoin kullanıcısı Demokrat veya Cumhuriyetçi zaferden bağımsız olarak iyimser bir imaj izliyor. Grayscale CEO’su Barry Silbert, kazanan Trump ya da Biden olsun, Bitcoin’in Merkez Bankası’nda basılan dolarlar yüzünden daha da yükseleceğini söyledi.

Daha fazla blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

Daha fazla PayPal haberi için: PayPal Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar