BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

Star Sharks Yeni Etkinliğini Başlatıyor! NFT Satışı Gerçekleşecek!

Platform tarafından yapılan açıklamada, gizemli NFT kutusu satışının ikinci adımının gerçekleştirileceği duyuruldu .

Avatar

Yayın:

-

starsharks binance labs

Star Sharks, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Platform tarafından yapılan açıklamada, gizemli NFT kutusu satışının ikinci adımının gerçekleştirileceği duyuruldu.

8 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek etkinlik ile birlikte kullanıcılar NFT paketleri satın alacak. Gizemli paketler içerisinde hangi NFT’ler bulunduğu ise daha sonra belli olacak.

karamurat - Star Sharks Yeni Etkinliğini Başlatıyor! NFT Satışı Gerçekleşecek!bybit 300x250 2 - Star Sharks Yeni Etkinliğini Başlatıyor! NFT Satışı Gerçekleşecek!

Her bir paket için 50 BUSD fiyat belirlenmiş durumda. Toplamda 10.000 adet paketin satılacağı etkinlik ile birlikte ikinci aşama tamamlanmış olacak.

İlk satış, Binance NFT platformu üzerinde gerçekleştirilmişti.

10.000 paket, üç farklı gruba ayrılmış durumda. Whitelist’e katılmış 1000 kullanıcı için 3’er adet NFT paketi ayrı tutulurken, 6.520 adet gizemli paket ise halka açık satışa sunulacak. Geriye kalan 480 paket ise topluluk ödül havuzlarında teşvik olarak kullanılacak. Burada bulunan NFT’ler farklı etkinliklerde kullanılmak üzere kullanıcılara dağıtılacak.

Binance Yatırımı

Star Sharks, geçtiğimiz dönemde Binance’ten stratejik bir yatırım da almıştı. Binance Smart Chain ekosisteminin geliştirilmesi adına yapılan yeni yatırım büyük ilgi görmüştü.

Satış ile ilgili tüm detaylar için burada bulunan makaleyi inceleyebilirsiniz.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

bybit

Trend Haberler