Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43723.42
-1.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2346.46
-0.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.77
3.90%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $238.7
-1.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NASIL

Stars Arena Rüzgarı Esiyor! Stars Arena Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

Bir SocialFi platformu olan StarsArena’ya ilgi artıyor. Avalanche ağı üzerinde başlatılan projeyi hep birlikte inceleyelim.

Clock
Paylaş
Stars Arena Rüzgarı Esiyor! Stars Arena Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

Blockchain ekosistemine her geçen gün yeni teknoloji ve kavramlar girmeye devam ediyor. Bugünün trendi ise SocialFi platformları.

Base ağında başlatılan ve şu anda 49 milyon dolarlık TVL değerine (toplam kilitli varlık) sahip olan Friend.tech’ten sonra, Avalanche ağı üzerinde de benzer bir proje başlatıldı. Stars Arena (starların arenası) adı verilen bu platforma, Twitter hesabınızı bağlayarak katılabiliyorsunuz.

728×90 muhabbit - Stars Arena Rüzgarı Esiyor! Stars Arena Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?300x250 muhabbit - Stars Arena Rüzgarı Esiyor! Stars Arena Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

StarsArena’ya İlgi Hızla Artıyor

Stars Arena’ya kaydolan kullanıcılar; kendi profillerinin hisselerini satabiliyor, başka isimlerin hisselerini satın alabiliyor ve dilediği zaman bu hisseleri elinden çıkarabiliyor. Stars Arena daha yeni başlatılmasına rağmen, şimdiden 500 bin dolarlık TVL bandını geçmiş durumda ve sosyal medya dApp’leri arasında 7. sırada.

1 828x600 - Stars Arena Rüzgarı Esiyor! Stars Arena Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

Muhabbit.com olarak, bundan böyle bizler de Stars Arena’da paylaşımlarımıza devam edeceğiz.

Platforma kayıt olurken avantajlardan faydalanmak için referans linkimiz üzerinden giriş yapabilirsiniz.

2 900x268 - Stars Arena Rüzgarı Esiyor! Stars Arena Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

Platformda şu anda en yüksek hisse değerine sahip kullanıcı K A L E O olarak görünüyor ve 1 hissesi yaklaşık 58 AVAX değerinde. İkinci isim ise Ava Labs kurucu ve CEO’su Emin Gün Sirer. Emin Gün Sirer’in 1 hissesi yaklaşık 53 AVAX değerinde.

Sizler de Muhabbit.com gibi yerinizi Stars Arena’da almak isterseniz referans linkimiz üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bizi takip etmeyi unutmayın!

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar