BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Tron’dan Önemli Adım! OKEx’te Fonları Kalan Yatırımcılara Yardımcı Olacağız!

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve bir süredir devam eden OKEx tarafındaki çekim sorununa çözüm bulan Sun, yatırımcıların TRX fonlarını OKEx’ten çıkarmalarına yardımcı olacağını belirtti. Kısacası TRX yatırımcıları fonlarını kurtarabilecek.

Yayın:

-

Son dakika

Justin Sun az önce yaptığı duyuru ile birlikte atacakları önemli bir adımı açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve bir süredir devam eden OKEx tarafındaki çekim sorununa çözüm bulan Sun, yatırımcıların TRX fonlarını OKEx’ten çıkarmalarına yardımcı olacağını belirtti. Kısacası TRX yatırımcıları fonlarını kurtarabilecek.

Gün içerisinde yüzde 10’ları bulan TRX artışının sebebi de belli olmuş oldu.

OKEx üzerinde dışarıya transferler kapalı olmasına rağmen, iç transferler devam ediyor. Tron Foundation, OKEx üzerinde oluşturduğu hesaba TRX’lerin transfer edilmesini talep ediyor. 12-24 saat içerisinde fonları kullanıcılarına ulaştıracağı belirten Tron ekibi, OKEx üzerindeki hesabını paylaşmış durumda.

OKEx üzerinde TRX yatırımı bulunup, TRX’lerini çekmek isteyen yatırımcılar buradaki makaleden işlemlerin nasıl gerçekleştirileceğine dair detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tron Foundation ve Justin Sun tarafından atılan bu adımı nasıl değerlendirirsiniz?

Güncelleme: OKEx’ten Justin Sun’a karşı hamle gecikmedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNE ÇIKAN

Son Dakika! FTX Spot Margin İşlemlere Başladı!

FTX kullanıcıları için yeni bir özellik getirdi!

Yayın:

-

FTX

SBF Alameda’nın paylaştığı Twitter gönderisine göre FTX, Spot Margin işlemlerini başlatmış durumda.

Margin işlemlerini ve borç almayı etkinleştirmek için, kullanıcılar ana sayfadan ayarlar sayfasına girip, gerekli düzenlemeleri yapabilir. Eğer kullanıcılar, Margin işlemlerini ve borç almayı etkinleştirirse, hesabınız herhangi bir spot varlığı borçlanarak alabilir.

Margin Spot işlemlerini etkinleştirmek için ayarlar kısmından gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Nedir Bu Spot Margin?

Bu sistemi etkinleştirdiyseniz, diğer kullanıcıların borç alacağı şekilde işlem yapabilirsiniz. Örneğin 1 BTC satın alırken, 50.000 $ gibi bir ücret ödeyip, asıl değerin geri kalan kısmını ödünç verebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca, ödünç verdiği miktar üzerinden faiz de kazanabiliyor. Elbette bu durumun tam tersinde borçlu kişi, faiz ödemesi gerçekleştirecek.

Bu işlemleri ayrıca para çekme kısmında da kullanabilirsiniz. Örneğin hesabınızda sadece 3 BTC var ve 1 ETH çekim talebi gerçekleştirdiniz. FTX, otomatik olarak 1 ETH’yi size borç yazacak ve bu şekilde çekim işleminiz gerçekleşecek.

Son olarak, bu listeden hangi tokenlerin ve coinlerin spot margin işlemi için uygun olduğunu görebilirsiniz.

Bununla beraber ünlü borsa, XLM’in son yükselişinden sonra para birimini borsada listeleme kararı aldığını açıkladı.

XLM, FTX üzerinde şu anda sadece perpetual swap olarak işlem görüyor. Yani spot market ve vadeli işlemler içn uygun değil.

Daha fazla Borsa Haberi için: Borsa Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

ÖNE ÇIKAN

OKEx’ten Çıkışlar Başladı! Büyük Transferler Gerçekleşiyor!

Wu Blockchain’e göre OKEx’ten başlangıç olarak 5681.79 BTC çıkış yaptı. Wu yapılan çekim işlemlerinin büyük kısmının Binance, Huobi ve ZB’ye gerçekleştiğinin altını çizdi.

Yayın:

-

okex

OKEx bir ayı aşkın süredir kapalı olan çekimleri bugün Türkiye saati ile 11.00’da başlattı. İşlemlerin açılması ile büyük çıkışlar gerçekleşti.

Wu Blockchain’e göre OKEx’ten başlangıç olarak 5681.79 BTC çıkış yaptı. Wu yapılan çekim işlemlerinin büyük kısmının Binance, Huobi ve ZB’ye gerçekleştiğinin altını çizdi.

Alp Işık da OKEx’ten sadece bir blok içinde 2822 BTC’nin çekildiğinin altını çizdi.

OKEx’in Ethereum cüzdanlarında da çıkışlar başlamış görünüyor.

Whale Alert verilerine göre OKEx’in Ethereum cüzdanından Binance’e ciddi miktarda ETH taşınmış durumda.

OKB Çıkışı Var

OKEx cüzdanlarından ciddi miktarda OKB çekimi de gerçekleşiyor. Yine Whale Alert verilerine göre FTX’e yüksek miktarda OKB transfer edilmiş durumda.

Aynı şekilde isimsiz bir cüzdana da 391,000 OKB gönderildiği görülüyor.

OKEx tarafında yayınlanan ödül programı sayesinde çıkışlar azaltılmış görünüyor. Birçok analist çok daha büyük çıkışların gerçekleşmesini bekliyordu. Bildiğiniz üzere OKEx gelirinin bir kısmını kullanıcılarla paylaşacağını açıklamıştı. Ödüllerin dağıtılmasından sonra çıkışların hızlanması muhtemel görünüyor.

Sizce OKEx cüzdanlarından yüklü çekimler devam edecek mi?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.