Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41781.1
5.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2224.99
2.91%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.69
-0.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.3
1.94%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Tron

Tron TRX Fiyat Analizi 02.12.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi 02.12.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda TRON yani TRX’i inceleyeceğiz. Market taraması yaparken TRX grafiğinde bir formasyon gözüme çarptı ve sizlerle paylaşmak istedim. Grafikte beklediğim kırılım gerçekleşirse TRON için yükseliş yönlü pozisyon açmayı düşünebiliriz. Sizleri fazla meraklandırmadan fiyat, grafik, analiz ve yorum kısmında detaylı incelememize başlayalım.

728×90 muhabbit - Tron TRX Fiyat Analizi 02.12.2021300x250 muhabbit - Tron TRX Fiyat Analizi 02.12.2021

TRX Fiyat 2 Aralık 2021

2021 yılının son aylık mum açılışı gerçekleşti. Aralık ayı mum açılışı 0.0965 dolar seviyesinde oldu. 2021 yılı içerisinde 0.18 dolar seviyesine kadar yükselen TRX, şu an 0.097 dolar seviyesinde işlem görmekte.

TRX Grafik 2 Aralık 2021

RlLoA2f6 - Tron TRX Fiyat Analizi 02.12.2021
Tron TRX fiyat grafiği 02.12.2021. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimizde kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı TRON/TetherUS (TRX/USDT) paritesine aittir. TradingView aracılığıyla hazırlanan grafiğimiz 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimiz üzerinde yeşil renk ile belirttiğim bir adet alçalan kanal formasyonu bulunmaktadır. Alçalan kanal formasyonunun alt ve üst çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir.

TRX Analiz 2 Aralık 2021

TRON grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile belirttim. Grafiğimiz üzerinde bulunan alçalan kanal formasyonu yakından takip edilmeli. Fiyat kanal alt çizgisinden 3, kanal üst çizgisinden 3 olmak üzere toplam 6 tepki almış durumda. Bu veri formasyonumuzu oldukça güvenilir yapmakta. TRX kanal yapısının üst çizgisine yakın seviyede işlem görmekte. Kanal üst çizgisi kırılmadığı sürece dikkatli olmakta fayda var.

Kanal üst çizgisinin kırılması durumunda yükseliş yönlü beklentim olacaktır. Bildiğiniz gibi alçalan kanal formasyonunda yukarı yönlü kırılım gelirse, bir kanal boyu daha yükseliş bekleriz. Umarım yukarı yönlü kırılım gerçekleşir ve bizlere işlem fırsatı sunar.

TRX Yorum 2 Aralık 2021

Şu an için alçalan kanal formasyonunun üst çizgisine alarm kurarak takip ediyor olacağım. Kırılım gelmediği takdirde kanal orta bandına kadar gerileme yaşanabilir. Bu seviyenin destek bölgesi ile kesişmesi durumunda, destek altında zarar kesilecek şekilde işlem aranabilir.

TRON grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar