Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41848.01
5.58%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2228.32
2.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.83
0.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.7
1.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Uphold Kripto Para İle Hisse Satışına Başlıyor!

Bu adım ile birlikte Amazon, Apple, Google, Netflix, Facebook vb. şirketlerin hisseleri kripto paralar ile alınıp satılabilecek. İngiltere merkezli şirket yeni adımı ile oldukça ilgi çekmiş durumda.

Clock
Paylaş
Uphold Kripto Para İle Hisse Satışına Başlıyor!

Uphold kripto paralar ile hisse satışını başlattığını duyurdu.

Kripto para platformlarından Uphold, yeni adımı ile birlikte platformu üzerinden hisse alım satımı başlattığını duyurdu. Bu adım ile birlikte Amazon, Apple, Google, Netflix, Facebook vb. şirketlerin hisseleri alınıp satılabilecek. İngiltere merkezli şirket yeni adımı ile oldukça ilgi çekmiş durumda.

Platformu üzerinden gerçekleştirilecek satışlarda herhangi bir alt limit bulunmuyor. 1 $ gibi küçük meblağalar ile de hisse alımı yapılabilecek.

Konu ile ilgili olarak şirketin açıklaması ise şu şekilde:

Kripto para borsaları finansal ürünleri müşterilerine getirmek için mevcuttur. Uphold ise kripto paralar ile birlikte ABD hisse senetlerini de sisteme entegre ederek hizmetlerini bir adım daha ileriye taşımakta. Finansal portföyünüzü çeşitlendirmek için hisse senetleri ile kripto paraları bir araya getirdik.

Hisseler Arasında Takas

Platform hisse senetleri arasında dolara ihityaç duymadan direkt takas yapılabileceğini de belirtirken, minimum yatırım miktarı gibi kısıtlamalar koymadıklarını da belirtmekte.

Yeni adım ile birlikte kripto paralar ile hisse senedi alma hayali gerçek olmuş durumda. Platform üzerinde Exchange Traded Funds‘lara (ETF) da yatırım yapmak mümkün.

Brave Ödülleri De Uphold Üzerinde

Bildiğiniz üzere Brave Browser, kendi tarayıcısını kullan kişilere izledikleri reklamlar için Basic Attention Token (BAT) ile ödeme yapmakta. Brave’in yaptığı ödemeler ise Uphold üzerinden çekilebiliyor.

Yakın zamanda debit kartının da piyasada olacağını duyuran Uphold, birçok farklı hizmet sunmakta.

Cred platformu aracılığı ile Uphold üzerinde bulundurduğunuz bakiyeleriniz aracılığı ile pasif gelir elde etmeniz de mümkün. Uphold cüzdanınız ile Cred platformu ile direkt bağlantı kurarak cüzdanınızda bulunan kripto paralarınız üzerinden gelir elde edebiliyorsunuz. Platform üzerinde kripto paralarınızdan faiz geliri kazanabiliyorsunuz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar