Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67051.99
0.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3493
-0.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.46
10.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.8
0.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Visa ve Birçok Ünlü İsim Blockchain Ticaret Birliği’ne Katıldı!

Dijital Ticaret Odası bünyesine yeni isimleri ekledi.

Clock
Paylaş
Visa ve Birçok Ünlü İsim Blockchain Ticaret Birliği’ne Katıldı!

Çarşamba günü Dijital Ticaret Odası, Visa, Goldman Sachs ve Six Digital Exchange‘in (SDX) icra komitesine eklendiğini duyurdu.

728×90 muhabbit - Visa ve Birçok Ünlü İsim Blockchain Ticaret Birliği'ne Katıldı!300x250 muhabbit - Visa ve Birçok Ünlü İsim Blockchain Ticaret Birliği'ne Katıldı!

Eski Beyaz Saray Genelkurmay Başkanı ve Congressional Blockchain Caucus’un kurucularından biri olan Mick Mulvaney danışmanlar kuruluna katılacak.

Mulvaney, Mart ayında Beyaz Saray’dan ayrıldı. Mulvaney, yönetim kurulunda, Blockchain Araştırma Enstitüsü’nden Don Tappscott ve şu anda Digital Dollar Project‘te çalışan eski CFTC Başkanı Chris Giancarlo da dahil olmak üzere birkaç bilinen figür ile birlikte çalışmaya başlayacak.

Danışma kurulunun kadrosu ile ilgili olarak, Başkan ve Kurucu Perianne Boring, birliğin arkasında bir dizi uzman fikirlerin edinilmesinin önemini açıkladı.

Farklı görüşlere sahip olmamız cidden çok önemli. Çünkü kamu politikası üzerinde çalışırken bu fikirler hepimizi etkiler. Bu nedenle, bir sektörün tüm kapsamını ve potansiyel politikanın herkesi nasıl etkileyebileceğini gerçekten anladığınızdan emin olmalısınız.

Visa ve Goldman Sachs’ın üyeliğine gelince, ödemeler ve bankacılık devleri tarafından daha fazla kripto etkileşimi devam eden bir eğilim ile yükselmekte.

Visa’nın kripto para birimi başkanı Cuy Sheffield, “Visa sürekli olarak dijital para birimleri gibi yeni ödeme yeniliklerini ve bunların mevcut ağımıza ve ürünlerimize nasıl bağlanabileceklerini veya bu ürünleri nasıl genişletebileceklerini araştırıyor.” dedi.

Bu yaşanan gelişmelerin daha geniş anlamda kripto benimsemesi için ne anlama geldiğini düşünecek olursak Boring, “İnsanlar küresel ekonomide, blockchain teknolojisinin önemini anlamaya başlıyor.” dedi.

Daha fazla kripto para haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha Fazla Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar