Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39361.55
1.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2157.1
3.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.24
0.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $227.8
-0.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Yuga Labs, NFT Alanında Büyümeye Devam Ediyor! Şirket, Bir Platformu Daha Bünyesine Kattığını Duyurdu!

Beeple olarak da bilinen dijital sanatçı Michael Winkelmann tarafından kurulan NFT oyunu, Yuga Labs bünyesine geçmiş oldu.

Clock
Paylaş
Yuga Labs, NFT Alanında Büyümeye Devam Ediyor! Şirket, Bir Platformu Daha Bünyesine Kattığını Duyurdu!

Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) arkasındaki şirket Yuga Labs, NFT alanında yeni bir hamle daha yaptı. Şirket, Beeple olarak da bilinen dijital sanatçı Michael Winkelmann tarafından kurulan NFT oyunu 10KTF’i satın aldığını açıkladı.

10KTF, oyuncuların çeşitli görevleri tamamlamak için kahramanları, hazırlanmış ögeler ve ekipmanlarla donatmasına olanak tanıyan, tarayıcı tabanlı bir NFT oyunu olarak faaliyet gösteriyor. Kullanıcılar bu görevleri yerine getirdiklerinde, APE token, rozetler, malzemeler ve airdroplar ile ödüllendiriliyor. 10KTF, kullanıcıların mevcut NFT’lerinden türev NFT’ler oluşturmasını sağlamak için ERC 721 uyumlu bir akıllı sözleşme kullanmaktadır.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Oyunda yer alan koleksiyonların çeşitli popüler ögeleri bulunuyor. Bunlar arasında çift ​​çorap ve sırt çantası yer alıyor. Oyun ayrıca gelecekte bir avatar tarafından giyilebilecek birçok ögeyi de içermeyi amaçlıyor.

Yapılan yeni anlaşma ile birlikte kullanıcıların da merakla beklediği bir konu açıklığa kavuşmuş oldu. Çünkü kullanıcılar, şimdiye kadar, oyundaki ögelerin hangi Metaverse platformunda sunulacağını heyecanla bekliyordu. Bu arada aynı kullanıcılar şimdi de 10KTF öğelerinin Yuga Labs’ın henüz yayınlanmamış Otherside metaverse ekosisteminde giyilebilir hale gelebileceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı.

10KTF resmi Twitter kanalında 14 Kasım tarihinde paylaşılan bir gönderide, 10KTF kahramanı Wagmi-San’ın, daha önce Otherside fragmanında yer alan bir iksiri içerken görüntüleri de yer aldı.

Bu arada 10KTF’in Yuga Labs bünyesine katılmasından sonra, Beeple’ın Yuga Labs için danışman olarak görev yapacağı da belirtildi.

Yuga Labs Büyümeye Devam Ediyor

Yuga Labs, son dönemlerde NFT alanında attığı adımlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz mart ayında şirket, Larval Labs’taki NFT öncülerinden hem Cryptopunks hem de Meebits koleksiyonlarını aldığını açıklamıştı. Ancak o dönemki satın alma işleminde Larval Labs’ın kurucu ortakları Matt Hall ve John Watkinson, yapılan anlaşma gereği Yuga Labs’e katılmadı.

Yuga Labs’in NFT’leri 2021 ve 2022 yıllarına damgasını vurmuş durumda. Profil resimleri, müzik dosyaları veya oyun varlıkları gibi dijital varlıkların yasal haklarının blok zinciri üzerinde bulunmasını sağlayan NFT’ler, bu hakları sahiplerine veriyor.

Bored Ape Yacht Club - Yuga Labs, NFT Alanında Büyümeye Devam Ediyor! Şirket, Bir Platformu Daha Bünyesine Kattığını Duyurdu!

2021 yılında oldukça popüler olan ve ekosisteme damga vuran Bored Apes’in en düşük satış fiyatı 62 ETH civarında (74.400 $) yer alıyor.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar