Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66540.43
3.85%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3484.01
2.27%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.13
4.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.7
3.59%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Binance bZx’in Token’ı BZRX’i Listeliyor!

DeFi platformlarından bZx, 2020 yılının başlarından hacklenme hikayeleri ile gündeme oturmayı başarmıştı.

Clock
Paylaş
Binance bZx’in Token’ı BZRX’i Listeliyor!

Kripto para borsası Binance, bu sabah yaptığı duyuru ile birlikte DeFi platformlarından bZx’in tokeni BZRX’i listeleyeceğini duyurdu.

728×90 muhabbit - Binance bZx'in Token'ı BZRX'i Listeliyor!300x250 muhabbit - Binance bZx'in Token'ı BZRX'i Listeliyor!

Bugün itibarıyla bazı BZRX pariteleri işleme açılıyor.

BZRX/BTC, BZRX/BUSD ve BZRX/BNB.

31 Ağustos’ta ise BZRX/USDT paritesi işleme açılarak listeleme tamamlanmış olacak. Son dönemde başlattığı politikayı bu listelemede de sürdüren Binance, USDT paritelerini geç açmaya başladı.

Listelemenin ilk gününde Binance USD (BUSD) paritelerini işleme açmaya başlayan kripto para borsası listelemeden 2 gün sonra USDT paritesini hayata geçiriyor.

Daha Önce Hacklenmişti

DeFi platformlarından bZx, 2020 yılının başlarından hacklenme hikayeleri ile gündeme oturmayı başarmıştı. Akıllı kontratlar üzerinden sistemin açığını yakalayan saldırganlar iki gün üst üste platformdan fon ele geçirmeyi başarmışlardı.

bZx tarafından yapılan açıklamalarda akıllı kontratttan 2,388 ETH, o günlü fiyatı ile 645,000 $ çalındığı belirtilmişti. İlk saldırıda ise “flash loan“lar sayesinde 360,000 $ değerinde fon platformdan çalınmıştı.

Bir lending ve margin trading platformu olan bZx’in tokeni BZRX, duyuru sonrasında yüzde 31’lik artış ile 1.08 $ seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Hack saldırıları sonrası üzerindeki fonların büyük bir kısmını kaybeden bZx, yeni bir sayfa açmak istediğini belirtmişti. Kontrat üzerindeki kilitli değer miktarına bakıldığında ise durum çok iç açıcı görünmüyor. DeFi platformları arasında 35’inci sırada bulunan bZx, üzerinde 615,000 $ bulundurmakta. Bu kilitli değer miktarı ise son dönemde popülerleşen DeFi platformları ile karşılaştırılamayacak derecede düşük görünüyor.

Sizce bZx yen bir patlama yaşayabilecek mi?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar