BİZİ TAKİP EDİN

SON DAKİKA

Brave İçin Binance Widget’ı Kullanıma Açıldı!

Tarayıcıdaki “yeni sekme” sayfası üzerinden temel işlemler gerçekleştirilebilecek.

Yayın:

-

brave

Geçtiğimiz haftalarda duyurduğumuz Brave Browser ve Binance’in gittiği ortaklık sonucu oluşturulan widget, kullanıma açılmış bulunuyor.

Bu sayede Brave kullanıcıları tarayıcılarını Binance hesabına bağlayarak işlemlerini hızlı bir şekilde halledebilecek.

binance brave

Widget’ın aktive olması için kullanıcıların gelen son güncellemeyi yapması gerekmekte. Sonrasında otomatik olarak Binance Widget’ı tarayıcıda görünmeye başlayacak.

Widget ile birlikte cüzdan bakiyenizi görüntüleyebiliyor, aynı zamanda bazı temel işlevleri yerine getirebiliyorsunuz.

Kripto paraları birbirine çevirebileceğiniz bir sekme de widget içerisinde bulunuyor. Bu sayede alım satım sayfasına gitmeden işlemler gerçekleştirilebilecek.

Cüzdan özeti kısmında toplam bakiyenize görüntüleyebilirken, “deposit” sekmesi ile birlikte yatırma işlemleriniz için cüzdan adresi elde edebiliyorsunuz. Bu sayede yatırma işlemleri de widget üzerinden gerçekleştirilebilecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON DAKİKA

OKEx CEO’sundan Açıklama Geldi! Günler Sonra İlk Tweet!

Çekim işlemlerinin durdurulmasının ardından yeni bir güncelleme yayınlayan OKEx CEO’su, süreç içerisinde borsa cüzdanlarından herhangi bir çıkış olmadığını belirtti.

Yayın:

-

Son dakika

OKEx CEO’su Jay Hao’dan yeni açıklama geldi.

Çekim işlemlerinin durdurulmasının ardından yeni bir güncelleme yayınlayan OKEx CEO’su, süreç içerisinde borsa cüzdanlarından herhangi bir çıkış olmadığını belirtti.

Glassnode verilerini paylaşan OKEx CEO’su, varlıkların güvende olduğunu açıkladı.

Çekim işlemlerinin yeniden başlatılması için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Hao, en kısa süre içinde işlemlerin yeniden başlatılacağını açıkladı. Bildiğiniz üzere OKEx’ten çekim işlemleri 16 Ekim’den bu yana yapılamıyor.

OKEx tarafından gelen son açıklama ise 16 Ekim tarihindeydi.

OKUMAYA DEVAM ET

SON DAKİKA

Whale Alert OKEx’ten Çıkış Var Dedi! Chainalysis ve Lennix Lai Düzeltti!

Tweet kripto para topluluğunda endişeyle karşılanırken Whale Alert, bu transferlerin borsa içi bir transfer olabileceği ile ilgili düzeltme geçti. Durumun araştırıldığını belirten Whale Alert’ten yeni açıklama bekleniyor.

Yayın:

-

Son dakika

Whale Alert az önce attığı tweet ile çekim işlemlerinin durdurulduğu OKEx cüzdanlarından yüklü çıkış olduğunu açıkladı.

Konu kripto para topluluğunda endişe ile karşılanırken Whale Alert, bu transferlerin borsa içi bir transfer olabileceği ile ilgili düzeltme geçti. Durumun araştırıldığını belirten Whale Alert’ten yeni açıklama bekleniyor.

Chainalysis ve OKEx Düzeltme Yaptı

Konu ile ilgili hızla cevap veren blockchain analiz firması Chainalysis Baş Ekonomisti Philip Gradwell, transferin OKEx’ten Binance’e yapılmadığını açıkladı.

Benzer bir açıklama OKEx Finans Direktörü Lennix Lai tarafından da geldi. Whale Alert’in tweetini alıntılayan Lennix Lai, bahsi geçen cüzdanın OKEx cüzdanı olmadığını açıkladı.

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.