Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39481.74
1.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2158.23
2.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.96
-0.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $227.8
0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Cardano (ADA) Şubatta Hard Fork Yapabilir.

Clock
Paylaş
Cardano (ADA) Şubatta Hard Fork Yapabilir.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson 17 Ocak’ta Youtube üzerinden yaptığı canlı yayında, Cardano’nun konsensus algorithmasının önümüzdeki ay hard fork ile yükseltileceği bilgisini verdi.

728×90 muhabbit - Cardano (ADA) Şubatta Hard Fork Yapabilir.300x250 muhabbit - Cardano (ADA) Şubatta Hard Fork Yapabilir.

Çok büyük ihtimalle Uroboros Bizans Problemine Toleranslı Konsensüs Protokolü (Ouroboros Bizantine Fault-Tolerant Consensus Protocol) şubat ortasında aktifleştirilecektir. Listeli olduğumuz borsalarla iletişim halindeyiz. Altyapıların hazır olmasını bekliyoruz. Sonuç olarak Şubat ortasında hard fork’un gerçekleşeceğini umuyoruz.

 

Bunun dışında Charles Hoskinson, Ledger entegrasyonunun da tamamlanmak üzere olduğunu Deadalus güncellemesiyle tamamlanmasını beklediklerini ekledi. Hoskinson aynı zamanda Ethereum’un da ortak kurucularından bir tanesi olmakla beraber Ethereum Classic projesinde de aktif olarak görev almaktadır. Bu yüzden yakın zamanda Cardano’da da DeFi konusunda bir atak beklenmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Cardano yakın zamanda Özbek hükümetiyle anlaştı.

Dw90GUtWwAATj 9 Edited - Cardano (ADA) Şubatta Hard Fork Yapabilir.Bunun dışında Hoskinson’ın sıklıkla gittiği Özbekistan hükümetiyle STO’lar ve borsaların regülasyonu konusunda blokchain görev birimi oluşturma konusunda partnerlik yaptıları ortaya çıkmıştı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar