Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69625.99
-0.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3807.8
1.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.76
-3.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $614
-1.63%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Compound FTX’te De Listelendi! Rekor Yükseliş

Lending platformu Compound’un tokeni COMP, FTX üzerinde listelendi. Bugün yaşanan yüzde 269’luk artış ise ilginin arttığını gösteriyor.

Clock
Paylaş
Compound FTX’te De Listelendi! Rekor Yükseliş

Son günlerin popüler DeFi platformu Compound’un tokeni COMP, FTX’te listelendi.

FTX.com ve  FTX US (ABD’de bulunan spot işlem borsası) üzerinde listelenecek olan COMP token ile birlikte cUSDT de platformlarda yerini alacak.

Screenshot 3 1 - Compound FTX'te De Listelendi! Rekor Yükseliş

Arka arkaya gelen haberler ile kripto para topluluğunun iyice ilgisini çekmeyi başaran lending platformu, yüzde 269’luk bir artış yaşayarak DeFi üzerinde liderliğe oturmuş durumda. Bu yükseliş ile birlikte Compound uzun zamandır DeFi lideri olan Maker’ı da koltuğundan etmiş oldu.

DeFi Tokenleri İçin Özel Kontrat Geliyor

COMP listelenme furyası ile birlikte popülerliği iyice artan DeFi tokenleri için de yeni bir kontrat hazırlayan FTX, kontratını bugün itibariyle kullanıma açmış bulunuyor. FTX platformunun tokeni olan FTT tutan kullanıcıların oy kullandığı listeleme yarışmasında VeChain’e (VET) karşı zafer elde eden DeFi Token Index’i, platformda yerini almış durumda.

Yeni kontrat kapsamında bulunan coinler ise şu şekilde:

Kyber Network (KNC), Aave (LEND), Maker (MKR), Kava (KAVA), 0X (ZRX), Loopring (LRC), Ren (REN), Augur (REP), Bancor (BNT), Synthetix Network Token (SNX) ve Compound (COMP)

Bilidğiniz üzere petrol vadelileri sözleşmesi, shitcoin sözleşmesi ve borsa tokenleri sözleşmesi gibi birçok farklı ürüne sahip olan FTX, DeFi tokenleri sözleşmesi ile yeni bir ürünü daha platformuna eklemiş bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde bir diğer DeFi platformu olan Kyber Network tokeni KNC de FTX üzerinde işlem görmeye başlamıştı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar