Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65423.52
1.89%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3166.14
3.32%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.66
3.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $567
1.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Frontier ve Solana Network Ortaklık Kuruyor!

Frontier ve Solana Network güçlerini birleştiriyor!

Clock
Paylaş
Frontier ve Solana Network Ortaklık Kuruyor!

ICO Analytics ve Frontier’in blog gönderisinden aldığımız bilgilere göre, Frontier, Solana Blockchain’inine destek vereceğini açıkladı.

Frontier’den edindiğimiz bilgilere bakacak olursak, kullanıcılar artık Frontier’in mobil uygulaması üzerinden SOL $ yatırabilir, çekebilir ve satın alabilir. Ayrıca gelen bilgiler arasında, ilerleyen güncellemelerde SPL tokeni ve Trust Wallet Linking desteği, kullanıcıların hizmetine açılacak.

728×90 muhabbit - Frontier ve Solana Network Ortaklık Kuruyor!300x250 muhabbit - Frontier ve Solana Network Ortaklık Kuruyor!

Ayrıca Frontier, bu ortaklık ile beraber paylaştığı blog gönderisinde, kullanıcılarının nasıl Solana Network’ü kullanabilecekleri hakkında detaylı bir rehber hazırlamış.

Detaylı rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Cüzdan sağlayıcısı ayrıca, Solana Blockchain’inin bir tamamlayıcısı olan Bonfida ile stratejik bir ortaklık başlattığını da duyurdu. Bu ortaklık ile Bonfida, Frontier’in özel Solana tabanlı SPL NFT madencisi olacak ve NFT pazarının kurulmasına olanak sağlayacak. Bu sayede Frontier kullanıcıları, Solana Blockchain üzerinde NFT’leri FRONT token ile alıp satabilecek.

Geçtiğimiz günlerde NFT’lere destek vereceğini açıklayan şirket, Solana Network ile ortaklığı sayesinde, daha hızlı ve daha efektif bir NFT tecrübesini kullanıcılarına sunmak için kolları sıvamış gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere mobil cüzdan üzerinden NFT’lerinizi görmenize ve yönetmenize olanak sağlayan yeni hizmet ilgi görmüş gibi duruyor.

Frontier Nedir?

Frontier, bir blockchain ağından bağımsız, DeFi protokollerini ve ürünlerini birleştirmek isteyen katmak projesi olarak tanımlanıyor. Yani Frontier’in amacı, DeFi uygulamalarını tek bir katman üzerinde birleştirip, kullanıcıların kolayca erişebilmesini sağlamak.

İlginizi Çekebilir: DeFi Nedir?

Muhabbit DeFi Market Cap için: DeFi Market Cap

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar