Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43421.91
-1.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2374.84
4.87%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.98
-0.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.4
0.77%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Gather Yeni Partnerliğini Duyurdu! CyberFi!

Gather Network, yeni partnerliğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Gather Yeni Partnerliğini Duyurdu! CyberFi!

Gather Network yeni partnerliğini duyurdu.

Yapılan duyuru ile birlikte Gather, CyberFi ile stratejik partnerliğini açıkladı. Yeni partnerliğin iki taraf için oldukça önemli olduğunu belirten Gather, iki platformun tokenlerinin de kitlesel genişlemesi için oldukça önemli olduğunu belirtti.

728×90 muhabbit - Gather Yeni Partnerliğini Duyurdu! CyberFi!300x250 muhabbit - Gather Yeni Partnerliğini Duyurdu! CyberFi!

Gather’ın yeni strateji ortağı CyberFi, bir DeFi otomasyon platformu olarak öne çıkıyor. Özellikle “DeFi 2.0” sloganı ile öne çıkan platform, merkezsiz finans çözümleri sunuyor.

Gather tarafından hazırlanan platform ile birlikte, içerik üreticileri reklamsız ya da daha az reklamlı bir şekilde içeriklerini sunabilecekler. İçerik üreticilere ek bir gelir kaynağı da ortaya koymayı hedefleyen Gather platformu, CyberFi işbirliği sayesinde kullanıcıların fazla işlem güçleri üzerinden gelir elde etmelerini sağlayacak. Bu noktada CyberFi da Gather Cloud için devamlı bir işlem gücü sağlamış olacak.

CyberFi’ın tokeni CFI ile etkileşime geçecek olan Gather platformu, ödeme seçenekleri arasına CFI’ı da ekleyecek. Bu sayede topluluk ödülleri CFI olarak verilebilecek.

Konu ile ilgili olarak Gather CEO’su Reggie Jerath’ın açıklamalı şu şekilde:

Birincil hedefimiz, topluluk için ödüllendirici bir ekosistem oluştururken, yönetim gücünü kullanıcılara geri vermektir. CyberFi ile ortaklığımız sayesinde platformumuzun kitlesel olarak benimsenmesine bir adım daha yaklaştık.

Reggie Jerath

CyberFi CEO’su Geralt’ın açıklamaları da şu şekilde:

CyberFi ekosistemini genişletme noktasında büyük bir adım olacak Gather Network ortaklığı için çok heyecanlıyız. Gather platformu aracılığıyla kullanıcılarımız için sürekli bir gelir akışı yaratırken, onları CFI ile ödüllendirerek yeni bir kullanım alanı da ortaya koymuş olacağız.

Geralt

Gather Network ile CyberFi arasındaki stratejik işbirliğini nasıl yorumluyorsunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar