Muhabbit

BITCOIN

Grayscale Bitcoin Aldı, Bitcoin’in Fiyatı Düştü!

TradingView’dan gelen veriler, Bitcoin için 22.800 $ seviyelerine ulaşan sürpriz bir düşüş seansı gösterdi.

Clock
Paylaş
Grayscale Bitcoin Aldı, Bitcoin’in Fiyatı Düştü!

Bitcoin, kurumsal yatırımcılardan iyi haberler almadığı için, Grayscale firmasının BTC aldığı 23 Aralık tarihinde bir saat içinde 1.000 $ geriledi!

Bitcoin Fiyatı 24.000 $’lık Satış Pozisyonunda!

Çarşamba günü Coin360 ve TradingView’dan gelen veriler, Bitcoin için 22.800 $ seviyelerine ulaşan sürpriz bir düşüş seansı gösterdi.

BTC / USD’nin 23.718 $’lık seviyelerden, bu fiyata inmesi 60 dakikadan kısa sürdü.

Basım zamanında Bitcoin, Wall Street piyasası açılmadan önce yönünü belirlemek için 23.000 $’lık fiyat bandında gidip geliyor.

btc usd muhabbit 1039x600 - Grayscale Bitcoin Aldı, Bitcoin'in Fiyatı Düştü!
BTC / USD 3 Günlük Grafiği. Kaynak: TradingView

Grayscale Bir Günde 284 Milyon $’lık BTC Satın Aldı!

Hareket, kurumsal yatırımcılardan devam eden destek ile garip görünüyor. Grayscale, Salı günü yönetimi altındaki varlıklarına geçtiğimiz haftanın toplamından daha fazla BTC eklediğini açıkladı. Bu haftalık birikimin düşük olmasına rağmen, Bitcoin için tüm zamanların en yüksek seviyesine tanık oldu.

Grayscale, Salı günü bünyesine 12.319 BTC katarken, geçen hafta bünyeye katılan BTC miktarı 11.512 civarındaydı. Bağlamlaştıracak olursak, Bitcoin madencileri şu anda ayda yaklaşık 28.000 BTC çıkarabiliyorlar.

Analist Kevin Rooke, Grayscale’ın Bitcoin alımlarına olan bağlılığı hakkında “Bitcoin severler için kötü haber” yorumunu yaptı.

Bildirdiğimiz gibi, şu anda 70.000’in üzerinde BTC sahibi olan Microstrategy’nin rezervlerini 650 milyon $ artırması, geçtiğimiz haftanın piyasa hareketine etki etmemişti.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar