Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27438.59
-0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1643.19
-1.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $9.31
0.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $212.2
-1.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Infomatix’in (INFO) IDO’su, ZeeDO Üzerinde Gerçekleşecek!

Kullanıcılar, ZeroSwap’ın yerel “token”ı olan $ZEE’yi stake ederek IDO’ya katılma fırsatı yakalayacak!

Clock
Paylaş
Infomatix’in (INFO) IDO’su, ZeeDO Üzerinde Gerçekleşecek!

ZeroSwap, Twitter üzerinden yeni bir duyuru yaptı.

zeroswap twıtter

ZeroSwap, ZeeDO’da platformunda Informatix (INFO) IDO’sunu gerçekleştirecek. ZeeDO, ZeroSwap’ın token satışlarını destekleyen çok zincirli bir IDO platformudur. Bununla birlikte ZeeDO, Binance Smart Chain (BSC), Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) blok zincirlerindeki “token” satışlarını destekler.

ZeeDO’da IDO’ya Nasıl Katılırım?

ZeeDO’da Informatix’in (INFO) IDO’suna katılmak için; İlk adım olarak ZEE “token” stake etmek. İkinci adım ise IDO’ya katılım için bilet talep etmek. Daha sonra bilet sahipleri IDO’dan $INFO Token satın alma işlemi gerçekleştirebilir.

ZeeDO’da toplam 125.000$’lık $INFO satışı olmakla beraber toplam 20,000 adet bilet olacak. Biletlerin 10,000 adeti ZEE/ETH stake edenler için, diğer 10,000 ise ZEE/BSC stake edenler için ayrılacak. 20,000 biletten sadece 625 adet kazanan olacak. Yine aynı şekilde 625 biletin, 312 bileti ETH, 312 bileti BSC ağında stake işlemi yapan kullanıcılara dağıtılacak. 1 Bilet için 3.000 $ZEE, 2 bilet için 6.000 $ZEE stake etmeniz gerekecek.

Bilet talebi 31 Ekim 2021 09:00 saatinde başlayacak ve 2 Kasım 2021 saat 12:00’de sona erecek. Bilet başına fiyat 200 dolar olacak. INFO’nun IDO fiyatı ise 0,005 dolar olacak. IDO’dan alımlarını yapan kullanıcıların “token”larının %25’inin kilidi satış bittikten sonra, kalan %75’i ise her ay %25 dağıtılarak 3 ayda dağıtımı sonlanacak.

Infomatix (INFO) Nedir?

Infomatix, geleneksel ve alternatif varlıklar için bir veri toplama ve dağıtım platformudur. Platform, uzmanları taleplerine bağlı olarak uzmanlıklarından para kazanıyor ve talepte bulunanlara bilgi sağlıyor.

ZeroSwap ve ZeeDO Nedir?

ZeroSwap’ı, sıfır ücretli işlemleri mümkün kılmaya odaklanan, çok zincirli merkeziyetsiz aggregator (toplayıcı) olarak tanımlayabiliriz. ZeroSwap, Ethereum, Binance Smart Chain ve diğer DEX’leri tek bir çatı altında erişim sağlayarak zincir üzerinde ticareti basit ve kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

ZEE “token”ının temel hizmetlerinden biri, dijital varlıkları kullanarak fon toplamadaki sorunları en aza indirgemektir. ZeroSwap bu sorunu çözmek için ZeeDO adlı bir IDO Platformu oluşturdu.

Platform Web Sitesi: https://zeroswap.io/

Telegram: https://t.me/zeroswap

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar