Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27707.12
1.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1644.2
-0.50%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.1
7.22%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.2
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance, Brezilya’da İncelemeye Alındı!Binance Brezilya Yöneticisinin Kongre Önünde İfade Verilmesi İsteniyor!

Kripto Para Borsası Binance’in Brezilya Yöneticisi Kongre Önünde İfade Vermeye Çağrılıyor!

Clock
Paylaş
Binance, Brezilya’da İncelemeye Alındı!Binance Brezilya Yöneticisinin Kongre Önünde İfade Verilmesi İsteniyor!

Kripto para borsası Binance’in incelemelerle başı dertte. Binance’in bu kez ise Brezilya’da inceleme altına alındığı iddia ediliyor. Brezilya haber sitesi Portal do Bitcoin’in haberine göre Brezilya Temsilciler Meclisi üyesi Alfredo Gaspar, Binance Brezilya Direktörü Guilherme Haddad’ın kongre önünde ifade vermeye çağrılmasını talep etti. Brezilya haber sitesi aynı zamanda Brezilya Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun, Binance’in Brezilyalı müşterilere Bitcoin vadeli işlem ürünleri sunmayı durdurması için baskı yaptığını da belirtti.

728×90 muhabbit - Binance, Brezilya'da İncelemeye Alındı!Binance Brezilya Yöneticisinin Kongre Önünde İfade Verilmesi İsteniyor!300x250 muhabbit - Binance, Brezilya'da İncelemeye Alındı!Binance Brezilya Yöneticisinin Kongre Önünde İfade Verilmesi İsteniyor!
brezilya muhabbit - Binance, Brezilya'da İncelemeye Alındı!Binance Brezilya Yöneticisinin Kongre Önünde İfade Verilmesi İsteniyor!

Binance Brezilya Direktörü Guilherme Haddad, oylama onaylanırsa Brezilya Temsilciler Meclisi huzuruna çağrılacak. Brezilya Temsilciler Meclisi üyesi Alfredo Gaspar, Binance’in ülkedeki piramit şemaları tarafından varlık transferlerini kolaylaştırmak için kullanıldığını da iddia ediyor.

Brezilya Temsilciler Meclisi üyesi Alfredo Gaspar konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu:

“Binance’in faaliyetlerini B Fintech ile olan bağlantısını ve yasal işlemle karşı karşıya olan şirketlerle olan ilişkisini anlamak hayati önem taşımaktadır. Çünkü bu durum Binance’i devam eden soruşturmayla güçlü bir şekilde ilişkilendirmektedir.”

Brezilya Temsilciler Meclisi üyesi Alfredo Gaspar

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar