Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $42254.62
-3.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2241.03
-4.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.5
8.76%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232.6
-3.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Binance, İngiltere Lansmanından Önce Reklama Başladı

İngiltere pazarına girmeye hazırlanan kripto para borsası Binance, Londra eyaletindeki otobüs duraklarında Bitcoin reklamı yapmaya başladı.

Clock
Paylaş
Binance, İngiltere Lansmanından Önce Reklama Başladı

İngiltere pazarına girmeye hazırlanan kripto para borsası Binance, Londra eyaletindeki otobüs duraklarında Bitcoin reklamı yapmaya başladı. Panolarda yer alan afişlerde, günümüze kadar kullanılan dört farklı para görseli yer alıyor.

728×90 muhabbit - Binance, İngiltere Lansmanından Önce Reklama Başladı300x250 muhabbit - Binance, İngiltere Lansmanından Önce Reklama Başladı

Binance bu yeni reklamlar ile Londra’daki yolcuların dikkatini çekmeyi amaçlıyor.

Binance.UK tarafından 28 Ağustos’ta yayınlanan bir tweet’e göre, kripto para borsası Londra’daki 17 otobüs durağına yeni ilanlar verdi. Resim, iki eski kuşak madeni paranın yanı sıra İngiltere’de kullanılan mevcut madeni parayı ve ardından bunların en yenisi olan Bitcoin’i gösteriyor. 

“Para gelişiyor” diyor. “Uyum sağlama zamanı.”

https://twitter.com/BinanceUK/status/1299286993193627648

Binance , bu sonbaharda başlaması planlanan, düzenlenmiş bir değişim platformuyla  İngiltere pazarına girme hazırlıklarını sürdürdüğünü duyurdu . Borsanın ülkenin Mali Davranış Otoritesi tarafından onaylanacağı ve alım-satım için 65 adede kadar dijital varlık sunacağı konuşuluyor.

Yine 31 Ağustos günü Binance.UK tarafından yayınlanan bir tweet ile halkın dikkatini çekmek için raklam yayınlanan otobüs duraklarının listesini açıkladı. İnsanların bu listede yer alan duraklara giderek raklam panosunun önünde fotoğraf çektirip sosyal medyada yayımlamalarını istedi.

https://twitter.com/BinanceUK/status/1300081326423498754

Binance.UK

Binance.UK, kripto para satın almak ve satmak için basitleştirilmiş özellikler sunmanın yanı sıra, banka mevduatı, İngiliz Sterlini ve Euro cinsinden işlemleri sunmak üzere tasarlandı. Hem yeni kripto para kullanıcılarını hem de İngiltere’deki ve Avrupa’daki mevcut kullanıcıları hedefliyor.

Binance İngiltere Direktörü Teana Baker-Taylor, Binance.UK, İngiltere dijital varlık piyasalarına artan ilgi ve katılımı sağlamak için bir fiat-kripto ticaret platformu başlattığından bahsetti.” dedi. Ayrıca, dijital varlık endüstrisinde küresel bir lider olarak, finansal hizmetler inovasyonuna sürekli odaklanmayı desteklemek için Birleşik Krallık’ta çalışmaya kararlı olduklarını dile getirdi.

İngilterede hızlı ve güveilir bir borsa olmayı hedefleyen Binance.UK kripto borsası kısa süre önce de, kendi kendini düzenleyen endüstri kuruluşu CryptoUK‘a yönetici üye olarak katılacağını duyurmuştu.

Londra, son zamanlarda yeni yatırımcılar arayan kripto şirketlerinin en gözde noktası oldu. Richard Heart’ın tartışmalı HEX tokeni, Londra’nın otobüslerine ve gazetelerine yerleştirilmişti. Hatta İngiltere Premier Ligi futbol maçlarında bile yer almıştı. Yine  Galaxy Digital, Birleşik Krallık merkezli uluslararası iş gazetesi Financial Times’ta Bitcoin’in de belirgin bir şekilde yer aldığı tam sayfa bir ilan satın yayınlamıştı.

Önümüzdeki günlerde İngiltere’de ki kripto para borsaları arasında hareketli günler yaşanacak gibi duruyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar